Klub Aktívneho Myslenia

KAM je občianske združenie, ktorého členovia sa snažia vytvoriť príležitosti pre aktívne trávenie voľného času. Akcie KAMu majú športovo-turistický základ.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42178452
Sídlo: Trnavská cesta 23, 83104 Bratislava
Bankové spojenie: 2770877553/0200
Adresa webovej stránky: www.klubaktivnehomyslenia.sk
Kontakt: kamclubmail@gmail.com
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

KAM Športovec Roka
Každý mesiac sa usporiadava jedno športové podujatie v inej športovej disciplíne. Po absolvovaní všetkých disciplín prebehne vyhlásenie výsledkov, kde je oznámený najuniverzálnejší športovec roka.

KAM liga
minifutbalová liga v Bratislave, ktorá ponúka možnosť zahrať si súťažné zápasy počas pracovného týždňa.

Dôležitou súčasťou KAM-u sú hory a všetko s nimi spojené – túry, expedície, šport. Na pravidelnej báze organizujeme aktivity zamerané na aktívne trávenie voľného času, či už formou stretnutí (grilovanie, varenie gulášu a pod.), alebo formou športových turnajov (futbal, tenis, ping pong, plávanie a mnohé iné). Všetky podujatia sú pre našich členov, priateľov, ale aj pre širokú verejnosť a sú plne financované z rozpočtu nášho združenia.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2015:

V roku 2015 sme 2% z dane neprijímali.

Prečo dať daň práve nám:

Klub aktívneho myslenia, bol založený s účelom verejno-prospešnej organizácie. V našom klube sa venujeme športovým a voľno časovým aktivitám. Cieľom je „vytiahnuť“ ľudí od počítačov a dať im možnosť aktívne sa hýbať.

Takisto každoročne prispievame mládeži a deťom (detské domovy alebo mládežnícke športové kluby).

Naši členovia organizovali viaceré úspešne výstupy na celosvetovo známe končiare (Kilimandžáro, Matterhorn, Mt. Blanc, Elbrus), preto by sme sa chceli s vami podeliť aj o naše skúsenosti, takisto vieme pomôcť aj s požičaním výstroje. Do budúcnosti sú plánované ďalšie výstupy, ktoré sú otvorené pre všetkých záujemcov.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Nadácia Aigyptos

Nadácia Aigyptos

30.04.2016 06:00

Aigyptos(1995) je platformou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o históriu a kultúru Egypta bez ohľadu, či sú profesionáli, alebo im len učarovala história staroveku.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

21.04.2016 00:15

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.

Klub Kysuckého maratónu Čadca

21.04.2016 00:09

Občianske združenie zamerané na športové aktivity a prácu s mládežou v tomto smere.

EÚ, Veľká Británia, vlajka

Demonštranti v britskom Doveri spálili vlajku EÚ

28.05.2016 22:23

Tridsať britských demonštrantov, hlásiacich sa ku krajnej pravici, spálilo na zhromaždení v Doveri na juhu Anglicka vlajku Európskej únie.

parlament, NRSR,

Aj poslanecké zákony pôjdu do pripomienkového konania

28.05.2016 20:44

Do pripomienkového konania pôjdu aj poslanecké návrhy noviel a zákonov, respektíve návrhy vypracované výbormi Národnej rady SR.

nkú, najvyšší kontrolný úrad,

OĽaNO chce zmeniť voľbu vedenia NKÚ

28.05.2016 20:39

Poslanci z hnutia OĽaNO chcú zmeniť spôsob voľby predsedu Najvyššieho kontrolného úradu (NKÚ).

blesk, búrka

Blesk zranil v Paríži 11 ľudí, v Poľsku zabil turistu

28.05.2016 17:49, aktualizované: 21:39

Úder blesku v jednom parížskom parku zasiahol skupinku detí a dospelých. Ďalší blesk zasiahol troch dospelých počas futbalového zápasu