Baseballový klub Apollo Bratislava

Baseballový klub v okrajovej časti mesta, ktorý rozvíja mládež, podporuje zdravý životný štýl a vytvára priestor pre osobné stretnutia v rámci komunity.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 31750729
Sídlo: Podzáhradná 49, Bratislava
Bankové spojenie: VÚB: SK96 0200 000­0 0011 1499 2­655 SUBASKBX
Adresa webovej stránky: www.bkapollo.sk
Kontakt: bkapollobratislava@gmail.com
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Organizovanie aktivít športového klubu, najmä tréningov, zápasov, turnajov a kempov pre deti od 6 rokov až do dospelosti.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2015:

2% sme použili na vykrytie prevádzkových a investičných nákladov, na ktoré nestačili príspevky vyzbierané z členského. Prostriedky išli najmä na štartovné v ligách, dotovanie zahraničných výjazdov na pohárové a ligové zápasy a zimnú prípravu v telocvični. Nakupovali sme tiež tréningový materiál a dresy mladším kategóriám.

Prečo dať daň práve nám:

Pracujeme s mládežou a prinášame komplexný tréningový program vo všetkých vekových kategóriách – od oboznámenia sa s baseballom v družstve žiakov, až po účasť v medzinárodnej interlige na úrovni mužského A-tímu.

Aktivity u nás sú celoročné a deti s klubom rastú od malička až do dospelosti. Dostanú sa do kolektívu slušných ľudí a sú vedené k primeranej súťaživosti, disciplíne a zdravému životnému štýlu.

Organizujeme tiež športové krúžky na základných školách v okolí, aby sme deti naviedli na „cestu športu“ ako nástroja k sebarealizácii a osobnostnému rastu.

Okrem športového programu organizujeme aj spoločenské akcie pre rodičov a žiakov, hostíme zápasy iných tímov, čím vytvárame priestor pre dnes čoraz vzácnejšie osobné stretávanie sa komunity ľudí.

2% od Vás nám umožnia pokračovať v našich aktivitách a rozširovať členskú základňu. Umožnia nám tiež zafinancovať investície do obnovy ihriska, nakúpiť klubový materiál pre mladých hráčov, zaplatiť prenájom telocvične a zúčastniť sa na viacerých turnajoch.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Nadácia Aigyptos

Nadácia Aigyptos

30.04.2016 06:00

Aigyptos(1995) je platformou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o históriu a kultúru Egypta bez ohľadu, či sú profesionáli, alebo im len učarovala história staroveku.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

21.04.2016 00:15

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.

Klub Kysuckého maratónu Čadca

21.04.2016 00:09

Občianske združenie zamerané na športové aktivity a prácu s mládežou v tomto smere.

Lubos Lorenz

Aktivista chcel poliať pamätnú tabuľu, mali ho napadnúť

29.05.2016 20:00

Aktivistu Ľuboša Lorenza, ktorý sa zviditeľnil tým, že minulý rok polial farbou bustu Vasila Biľaka, údajne napadli. Urobiť tak mal starosta Veľkého Lipníka.

Burkina Faso, hotel, útok

V Mali zomrelo pri útoku na konvoj misie OSN päť jej členov

29.05.2016 18:23

Pri bombovom útoku na konvoj misie OSN v Mali zomrelo päť jej príslušníkov a ďalší bol vážne zranený.

Hollande, Merkelová, Verdun

Hollande a Merkelová si uctili pamiatku obetí bitky pri Verdune

29.05.2016 17:28

Francúzsky prezident Francois Hollande a nemecká kancelárka Angela Merkelová si pripomenuli sté výročie najdlhšie trvajúcej bitky prvej svetovej vojny.

škola, žiaci,

Málotriedky dostali ešte šancu

29.05.2016 17:00

Majú väčšinou len jednu až dve triedy s piatimi až desiatimi žiakmi a jednu, najviac dve učiteľky. Udržanie málotriedok sa z finančného hľadiska považuje za luxus.