Kanoistický klub Slávia UK Bratislava

Sme klub rýchlostnej kanoistiky Slávia UK Bratislava, ktorý za posledný rok zaznamenal značný nárast talentovanej mládeže vo veku 10 až 16 rokov.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 31817947
Sídlo: Lackova 19, 84104 Bratislava
Bankové spojenie: 2661430103/1100
Adresa webovej stránky: http://www.kajakslavia.sk/
Kontakt: peter.pecsuk@hotmail.com
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Mladí nádejní kanoisti športujúci v našom klube sa aktívne zúčastňujú nielen pretekov v rýchlostnej kanoistike organizovné Slovenským zväzom rýchlostnej kanoistiky, ale aj iných napr. bežeckých pretekov, kde sa pomerne dobre darí. Na sezónu 2016 pripadá 19 kajakárskych pretekov a zopár bežeckých, ktorých by sme sa s našim 26 členných vodáckym družstvom radi zúčastnili.

Z uvedeného počtu pretekov sú 4 preteky majstrovstvá Slovenska a 6 pretekov Slovenský pohár. Práve pred týmito majstrovskými podujatiami máme naplánované aj minimálne 2–3 sústredenia v rámci SR a na záver sezóny jedno zahraničné spojené s pretekmi v cudzine. V zimnom období, keď nie je možné trénovať na vode, si prenajímame 2 krát do týždňa telocvičňu, raz bazén a miestnosť, v ktorej máme uskladnené pádlovacie trenažéry.

Kedže zaznamenávame neustály nárast ďalších mladých talentovaných záujemcov o športovanie v našom klube, potrebovali by sme dokúpiť aspon dva minikajaky (pre deti do 12 rokov), pádla, vesty a pre dorastajúce deti (nad 13 rokov), ktoré už trénujú dlhšie a zaznamenali aj prvé úspechy, aspoň dva veľké kajaky.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2015:

2% z dane v roku 2015 sme využili na kúpu dvoch minikajakov (do 12 rokov), na kúpu pádiel a špriciek (ochranná plachta proti vode). Sčasti sme hradili aj prenájom telocvične, ktorú využívame cez zimnú prípravu.

Prečo dať daň práve nám:

Sme toho názoru, že investícia do detí, mládeže a teda do procesu kultivácie ich tela, zároveň aj ducha sa vždy vypláca. Dobrým dôvodom, prečo nás podporiť nie je len fakt, že nakoľko je kanoistika najúspešnejším slovenským športom, je nádej že istá časť detí sa tu môže presadiť, dokonca presláviť, ale aj možnosť participácie na ich zdravom fyzickom vývoji a celkovom životnom smerovaní.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Nadácia Aigyptos

Nadácia Aigyptos

30.04.2016 06:00

Aigyptos(1995) je platformou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o históriu a kultúru Egypta bez ohľadu, či sú profesionáli, alebo im len učarovala história staroveku.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

21.04.2016 00:15

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.

Klub Kysuckého maratónu Čadca

21.04.2016 00:09

Občianske združenie zamerané na športové aktivity a prácu s mládežou v tomto smere.

blesk, búrka

Blesk zranil v Paríži 11 ľudí, v Nemecku troch

28.05.2016 17:49

Úder blesku v jednom parížskom parku zasiahol skupinku detí a dospelých. Ďalší blesk zasiahol troch dospelých počas futbalového zápasu

búrka, blesk

Na severe stredného Slovenska môžu po búrkach prísť povodne

28.05.2016 17:43

Sever Slovenska musí po očakávaných búrkach počítať aj s hrozbou prívalových povodní, varuje SHMÚ.

Euro, peniaze, ekonomika, graf

Nemci pozorne sledujú, aké firmy kupujú Číňania v Nemecku

28.05.2016 17:22

Nemecký kabinet pozorne sleduje rastúcu vlnu čínskych investícií v krajine, tvrdí zdroj z vlády v Berlíne.

Athos, Putin,

Putin zavítal na posvätnú horu Athos, kde žijú aj ruskí mnísi

28.05.2016 16:20

Ruský prezident Vladimir Putin v sobotu pricestoval na posvätnú horu Athos na severe Grécka, aby tu navštívil autonómnu mníšsku republiku.