Kanoistický klub Slávia UK Bratislava

Sme klub rýchlostnej kanoistiky Slávia UK Bratislava, ktorý za posledný rok zaznamenal značný nárast talentovanej mládeže vo veku 10 až 16 rokov.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 31817947
Sídlo: Lackova 19, 84104 Bratislava
Bankové spojenie: 2661430103/1100
Adresa webovej stránky: http://www.kajakslavia.sk/
Kontakt: peter.pecsuk@hotmail.com
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Mladí nádejní kanoisti športujúci v našom klube sa aktívne zúčastňujú nielen pretekov v rýchlostnej kanoistike organizovné Slovenským zväzom rýchlostnej kanoistiky, ale aj iných napr. bežeckých pretekov, kde sa pomerne dobre darí. Na sezónu 2016 pripadá 19 kajakárskych pretekov a zopár bežeckých, ktorých by sme sa s našim 26 členných vodáckym družstvom radi zúčastnili.

Z uvedeného počtu pretekov sú 4 preteky majstrovstvá Slovenska a 6 pretekov Slovenský pohár. Práve pred týmito majstrovskými podujatiami máme naplánované aj minimálne 2–3 sústredenia v rámci SR a na záver sezóny jedno zahraničné spojené s pretekmi v cudzine. V zimnom období, keď nie je možné trénovať na vode, si prenajímame 2 krát do týždňa telocvičňu, raz bazén a miestnosť, v ktorej máme uskladnené pádlovacie trenažéry.

Kedže zaznamenávame neustály nárast ďalších mladých talentovaných záujemcov o športovanie v našom klube, potrebovali by sme dokúpiť aspon dva minikajaky (pre deti do 12 rokov), pádla, vesty a pre dorastajúce deti (nad 13 rokov), ktoré už trénujú dlhšie a zaznamenali aj prvé úspechy, aspoň dva veľké kajaky.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2015:

2% z dane v roku 2015 sme využili na kúpu dvoch minikajakov (do 12 rokov), na kúpu pádiel a špriciek (ochranná plachta proti vode). Sčasti sme hradili aj prenájom telocvične, ktorú využívame cez zimnú prípravu.

Prečo dať daň práve nám:

Sme toho názoru, že investícia do detí, mládeže a teda do procesu kultivácie ich tela, zároveň aj ducha sa vždy vypláca. Dobrým dôvodom, prečo nás podporiť nie je len fakt, že nakoľko je kanoistika najúspešnejším slovenským športom, je nádej že istá časť detí sa tu môže presadiť, dokonca presláviť, ale aj možnosť participácie na ich zdravom fyzickom vývoji a celkovom životnom smerovaní.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Nadácia Aigyptos

Nadácia Aigyptos

30.04.2016 06:00

Aigyptos(1995) je platformou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o históriu a kultúru Egypta bez ohľadu, či sú profesionáli, alebo im len učarovala história staroveku.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

21.04.2016 00:15

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.

Klub Kysuckého maratónu Čadca

21.04.2016 00:09

Občianske združenie zamerané na športové aktivity a prácu s mládežou v tomto smere.

Fico

Fico: Je správne, že sme počkali so schvaľovaním programu predsedníctva

29.06.2016 19:02

Premiér Robert Fico považuje za veľmi správe, že Slovensko počkalo so schvaľovaním programu predsedníctva v Rade EÚ až na posledný možný dátum, a to štvrtok 30. júna.

Charlie Hebdo, karikatúry, Paríž, Francúzsko, teroristický útok, týždenník, redakcia, islamisti

Charlie Hebdo opäť čelí vyhrážkam smrťou

29.06.2016 18:54

Francúzsky satirický časopis Charlie Hebdo opäť dostáva anonymné správy, ktorých autori hrozia jeho zamestnancom ďalším zabíjaním.

Andrzej Duda, Andrej Kiska

Kiska a Duda hovorili o spolupráci aj o EÚ

29.06.2016 17:18

Rozšírenie spolupráce medzi krajinami ale aj súčasné zahraničnopolitické udalosti boli hlavnými témami stretnutia Andreja Kisku a Andrzeja Dudu.

Joaquin Guzman, El Chapo

Mexický súd pozastavil vydanie narkobaróna Guzmána do USA

29.06.2016 16:57

Vydanie mexického drogového bossa Joaquína Guzmána do Spojených štátov sa môže pretiahnuť o mnoho mesiacov potom, čo mexický súd pozastavil proces extradície.