Mestský volejbalový klub Nové Mesto nad Váhom

Sme nový volejbalový klub zameraný na výchovu detí a mládeže, s cieľom podporovať športové aktivity a ducha fair play.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42375177
Sídlo: Jasná 372/3 Nové Mesto nad Váhom
Bankové spojenie: 5886393001/5600
Adresa webovej stránky: www.mvknovemesto.sk
Kontakt: info@mvknovemesto.sk
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

V sezóne 2015/16 náš klub hrá v 3 dievčenských kategóriách žiačok, kadetiek a junioriek s cieľom postupu na finálový turnaj MSR vo volejbale.

Ako jeden z mála slovenskýchvo­lejbalových klubov sa pravidelne zúčastňujeme zahraničných turnajov-Poľsko,Česko, Maďarsko, Slovinsko, Taliansko, Bulharsko

Na čo šli 2 % z dane v roku 2015:

Nákup tímového oblečenia pre 64 detí, financovanie dopravy na majstrovské zápasy, účasť na 6 zahraničných turnajoch, financovanie Mini ligy pre prípravku, výroba klubových kalendárov, 2× účasť na Volejbalovom kempe Zdeňka Haníka v Luhačoviciach, týždenné kondičné sústredenie pred sezónou vo VTSU Záhorie, účasť na viacerých slovenských turnajoch, podpora 4 volejbalistiek MVK vo výbere reprezentácie SR

Prečo dať daň práve nám:

Úspešné splnenie stanovených cieľov predpokladá mať pokryté finančné prostriedky.Kva­litná príprava, porovnávanie sa s klubmi v zahraničí stojí nemalé prostriedky. Reprezentácia nášho mesta,krajiny a sponzorov nie je možná bez dostatočnej podpory našich partnerov. Náš najvyšší cieľ-priviesť Nové Mesto nad Váhom do volejbalovej Extraligy, by nebol možný bez splnenia vyššie spomenutých podmienok.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Nadácia Aigyptos

Nadácia Aigyptos

30.04.2016 06:00

Aigyptos(1995) je platformou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o históriu a kultúru Egypta bez ohľadu, či sú profesionáli, alebo im len učarovala história staroveku.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

21.04.2016 00:15

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.

Klub Kysuckého maratónu Čadca

21.04.2016 00:09

Občianske združenie zamerané na športové aktivity a prácu s mládežou v tomto smere.

Haag, Medzinárosný súdny tribunál, Peter Tomko

Haagský tribunál potvrdil trest dvom bosnianskym Srbom

30.06.2016 22:47

Medzinárodný trestný tribunál pre bývalú Juhosláviu potvrdil tresty pre niekdajšieho bosnianskosrbského ministra vnútra Stanišiča a šéfa polície Župljanina.

Ambasáda USA

Ambasáda USA v Bratislave bude za bezpečnostný plot platiť viac

30.06.2016 22:25

Americké veľvyslanectvo bude za nájom mestských pozemkov pod bezpečnostným plotom na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave platiť viac.

poľsko, nato, vojaci, parašutisti

Kanada vyšle v rámci NATO vojakov do východnej Európy

30.06.2016 22:20

Kanadskí ministri obrany a zahraničných vecí potvrdili, že ich krajina sa bude podieľať na štvortisícovom kontingente NATO vyslanom do východnej Európy.

Vladimir Putin, Recep Tayyip Erdogan

Putin zrušil zákaz cestovania ruských turistov do Turecka

30.06.2016 22:14

Vladimir Putin zrušil obmedzenia pre cestovanie Rusov do Turecka. Urobil tak po ospravedlnení tureckého prezidenta Erdogana za zostrelenie ruského bombardéra.