Združenie rodičov a priateľov hlucho-slepých detí

Združenie rodičov a priateľov hluchoslepých detí je občianske združenie, ktorého TOP cieľom je zabezpečenie kvalitných životných podmienok dospelým hluchoslepým.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 36159883
Sídlo: Zdoba 79, 044 41 Sady nad Torysou
Bankové spojenie: 20113934/6500
Adresa webovej stránky: www.hluchoslepi.sk
Kontakt: peter.fasung@zoznam.sk
Oblasť pôsobenia: sociálne

Aktivity a projekty:

Účasť na medzinárodnom projekte venovanom hluchoslepote naprieč celou Európu,(GRUNDTVIG), účasť na medzinárodnom famile campe rodín s hluchoslepými deťmi a dospelými

Na čo šli 2 % z dane v roku 2015:

Na nákup dôležitých pomôcok pre hluchoslepých dospelých v špecializovanom zariadení Maják n.o., na zorganizovanie medzinárodného stretnutia rodín s hluchoslepými deťmi a dospelými.

Prečo dať daň práve nám:

V spolupráci so špecializovaným zariadením Maják n.o. budeme v tomto roku realizovať projekt výstavby chránenej dielničky v Zdobe 79, kde budú hluchoslepí dospelí môcť pokračovať vo vytváraní svojich fantastických obrazov a výtvarných diel pod dohľadom odborníkov.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Nadácia Aigyptos

Nadácia Aigyptos

30.04.2016 06:00

Aigyptos(1995) je platformou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o históriu a kultúru Egypta bez ohľadu, či sú profesionáli, alebo im len učarovala história staroveku.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

21.04.2016 00:15

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.

Klub Sclerosis multiplex v Prešove

Klub Sclerosis multiplex v Prešove

20.04.2016 23:50

Klub Sclerosis multiplex v Prešove je občianske združenie s 15 ročnou históriou. Združuje ľudí s SM, rodiny, opatrovateľov a poskytuje im základné sociálne služby.

Haag, Medzinárosný súdny tribunál, Peter Tomko

Haagský tribunál potvrdil trest dvom bosnianskym Srbom

30.06.2016 22:47

Medzinárodný trestný tribunál pre bývalú Juhosláviu potvrdil tresty pre niekdajšieho bosnianskosrbského ministra vnútra Stanišiča a šéfa polície Župljanina.

Ambasáda USA

Ambasáda USA v Bratislave bude za bezpečnostný plot platiť viac

30.06.2016 22:25

Americké veľvyslanectvo bude za nájom mestských pozemkov pod bezpečnostným plotom na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave platiť viac.

poľsko, nato, vojaci, parašutisti

Kanada vyšle v rámci NATO vojakov do východnej Európy

30.06.2016 22:20

Kanadskí ministri obrany a zahraničných vecí potvrdili, že ich krajina sa bude podieľať na štvortisícovom kontingente NATO vyslanom do východnej Európy.

Vladimir Putin, Recep Tayyip Erdogan

Putin zrušil zákaz cestovania ruských turistov do Turecka

30.06.2016 22:14

Vladimir Putin zrušil obmedzenia pre cestovanie Rusov do Turecka. Urobil tak po ospravedlnení tureckého prezidenta Erdogana za zostrelenie ruského bombardéra.