Vodičov v bratislavskom kraji čakajú dopravné obmedzenia

V najbližších mesiacoch budú v bratislavskom kraji rozsiahle dopravné obmedzenia. Pre výstavbu svetelnej signalizácie a stavebné úpravy bude od 8. marca do 30. mája obmedzená premávka v Záhorskej Bystrici na križovatke ulíc Bratislavská - Československých tankistov. Informoval o tom bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

diaľnica, cesta, zápcha, dopravný kolaps, R2,
Ilustračná snímka.
Autor: ,

V smere do Bratislavy zo Stupavy bude premávka zachovaná po Bratislavskej ulici v jednom smere striedavo v závislosti od postupu vykonávaných prác. Ďalej v smere od Bratislavy do Stupavy bude odklonená premávka na obchádzkovú trasu z Bratislavskej ulice na Tatranskú, ďalej Gbelsku, Záhorskú, cesta III/1015 a späť na Bratislavskú ulicu k čerpacej stanici. Nákladná doprava s dĺžkou nad desať metrov bude mať zakázaný vjazd z okružnej križovatky OK5 smer Záhorská Bystrica a Stupava a bude môcť využiť diaľnicu D2 alebo cestu II/505 okolo VW Bratislava. Obyvatelia východnej časti ulice Československých tankistov od Bratislavskej ulice sa od 17. apríla do 30. mája dostanú k svojim nehnuteľnostiam obchádzkovou trasou vedenou po starej Bratislavskej ulice okolo areálu bývalého družstva.

Dopravné obmedzenia budú riadne vyznačené dopravným značením alebo hliadkami dopravnej polície. Polícia preto žiada vodičov, aby pri prejazde týmito úsekmi znížili rýchlosť a zvýšili pozornosť.

Súvisiace články:

dubravka, nájomné byty

Poslanci opäť žiadajú zastaviť výstavbu nájomných bytov v Dúbravke

30.03.2017 08:00

Bratislavskí poslanci opäť žiadajú primátora Nesrovnala, aby zastavil výstavbu 68 náhradných nájomných bytov pre ľudí z reštituovaných domov v Dúbravke.

primacialny palac, mestske zastupitelstvo,

Obvinený bratislavský starosta Milan J. pozastavil členstvo v poslaneckom klube

29.03.2017 14:31

Obvinený starosta bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves Milan J. pozastavil členstvo v poslaneckom klube bratislavského mestského zastupiteľstva.

Vyhodené spotrebiče

V Ružinove sa môžete prihlásiť do zberu starých elektrospotrebičov

29.03.2017 14:25

Zbaviť sa zadarmo starých elektrospotrebičov sa môžu obyvatelia bratislavskej mestskej časti Ružinov. Nahlásiť sa je treba do 5. apríla.

migranti, utečenci, Stredozomné more, člny

Nemecký minister: Z Afriky môže tento rok prísť 400 000 migrantov

30.03.2017 10:18

Až 400 000 migrantov by mohlo tento rok podľa nemeckého ministra pre rozvojovú pomoc Gerda Müllera priplávať do Európy cez Stredozemné more.

schody, peniaze, mince, prsty, investovanie, sporenie

Nálada v slovenskej ekonomike sa v marci zhoršila

30.03.2017 09:48

Nálada v slovenskej ekonomike sa v marci zhoršila. Indikátor ekonomického sentimentu klesol na 104,6 bodu.

Antonio Guterres

Šéf OSN prišiel do Iraku posúdiť humanitárnu situáciu

30.03.2017 09:47

Generálny tajomník OSN António Guterres dnes prišiel do Iraku, aby sa tam zaoberal humanitárnou pomocou, ktorú krajina potrebuje.

autobusy

Prešovčanom zakázali protest v Bratislave

30.03.2017 09:30

Občianska iniciatíva Lepší Prešov chce na protestných zhromaždeniach upozorniť na mimoriadne negatívnu dopravnú situáciu v meste.