Výstavba opevnenia v rámci programu Východný štít sa začala v lete 2024, ukončená by mala byť do roku 2028.
Nútiť Ukrajinu rokovať s Ruskom skôr, než získa späť výhodu na bojisku, by bola katastrofálna chyba. Zelenskyj sa o tom snaží presvedčiť Trumpa, píše The Telegraph.
Migaľovci žiadajú o stretnutie a riešenie straníckej krízy lídra strany Šutaja Eštoka a odmietajú, aby sa Hlas podobal Smeru. Situáciu chcú vyriešiť do 4. februára, aby predišli predčasným voľbám.
Prekvapuje ma, že Fico, namiesto toho, aby riešil problémy súdržnosti koalície, lieta po svete a robí čudné veci, uviedla poslankyňa PS Zora Jaurová.
Šéf envirorezortu Tomáš Taraba a líder PS sa stretli v relácii ta3.
Kto sa urazil z exprezidentov a neprišiel na ceremóniu svojho nástupcu? A koľko času by kedysi trvala cesta z Európy na inauguráciu do USA?
Vaše politické správanie a proklamované postoje polarizujú spoločnosť a ovplyvňujú v nej emočnú atmosféru, píšu v liste.
SPÖ sa v Burgenlande nepodarilo dosiahnuť volebný cieľ.
Pripomínanie "civilizačného zlomu", ktorý privodili Nemci v podobe šoa musí byť udržiavané pri živote a každej generácii musí byť stále znovu novo sprostredkované.
Urobila tak po tom, ako od zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa dostala ubezpečenie, že poskytovateľom jej služieb v USA nehrozia postihy.
Podľa prvotných informácií sa na mieste nachádza šesť osôb, z toho dvaja sú ťažko zranení.
Polícia obvinila mladíka z úkladnej vraždy.
Musíme sa ozvať s výzvou, aby toto členstvo nebolo spochybňované, opísali predsedovia SK8.
Nikdy. Nepísal som si. Musel mi niekto nabúrať účet, tvrdí Celler.
Podľa prezidenta obce zaplatili hroznú cenu za najvyššie štádium kolektívnej nenávisti.
Som v šoku, ak si šéf katastra dopisoval s hekermi, ktorí požadovali výkupné od štátu. Čo ste tam, krúžok šikovných rúk? reagoval Šimečka.
Diskutujúci sa dotkli aj cien plynu.
Na pozadie prípadu zo Spišskej Starej Vsi a pohnútky podozrivého sme sa pýtali psychiatra Miroslava Čerňana.
Donald Trump avizoval, že opäť neprijme prezidentský plat a rozdelí ho medzi federálne inštitúcie a dobročinné organizácie.
Podľa Fica platí, že "EÚ a NATO sú naším životným priestorom", ale "nikto nám nebude brániť varovať Slovensko pred rôznymi rizikami".