Nehoda cyklistov a auta pri Mníchovej Lehote má už druhú obeť

13.07.2018 10:27

Nehoda pri Mníchovej Lehote (okres Trenčín) z nedele ôsmeho júla má už druhú obeť. V trenčianskej nemocnici podľahla svojim zraneniam 50-ročná cyklistka Andrea z Trenčína, potvrdil v piatok pre TASR trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička.

K zrážke osobného auta Alfa Romeo s dvojicou cyklistov došlo ôsmeho júla na ceste I/9. Jeden z cyklistov, 46-ročný Peter z Trenčína, zomrel na následky zranení, ktoré pri zrážke utrpel, priamo na mieste nehody.

Podľa doterajších zistení polície 27-ročná Lucia z okresu Trenčín riadila motorové vozidlo značky Alfa Romeo smerom od Trenčína na Bánovce nad Bebravou, keď z doposiaľ nezistených príčin narazila do dvoch cyklistov, ktorí jazdili v tom istom smere. Vodičku podrobili policajti dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Na mieste nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestnej dopravy.

„Polícia nehodu aj naďalej vyšetruje, čakáme na znalecké posudky. V súvislosti s nehodou ešte nebol nikto obvinený,“ doplnil Kudlička.

Zároveň polícia hľadá aj svedkov, ktorí by jej mohli poskytnúť akékoľvek informácie k udalosti, prípadne disponujú videozáznamom z kamery svojho vozidla. Informácie jej môžu poskytnúť na telefónnych číslach 158 alebo 0961203642, prípadne prostredníctvom e-mailu elena.mikovcakova@minv.sk. Videozáznam môžu doručiť odboru kriminálnej polície v Trenčíne.

#tragická nehoda #nehoda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
29,99
Flower box červená kocka "L" farebné minigerbery

Flower box červená kocka "L" farebné minigerbery

23,99
Dôkaz lásky červený

Dôkaz lásky červený

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk