POLICAJNÉ PÁTRANIE od 15. 1. 2004

38-ročný Ján KIŠA, trv. bytom Bratislava, Topoľčianska č. 16.


Ján KišaJe nezvestný od 9.00 hod. dňa 15. 12. 2003. V uvedenú dobu odišiel z miesta bydliska na doposiaľ nezistené miesto. Trpel zlým psychickým stavom a v minulosti sa pokúsil o samovraždu.
Popis: 165 cm vysoký, štíhlej postavy, krátke hnedé vlasy, sivomodré oči.
Zvláštne znamenie: umelý chrup v hornej časti čeluste.
Oblečenie: tmavošedé nohavice, spodná bielizeň, zimná vetrovka zelenej farby s čiernym lemovaním, košeľa čiernej farby s tmavozeleným a bordovým tureckým vzorom, pulóver s výstrihom sivobielej farby so vzorom hranatých vlnoviek, čierne zimné topánky. So sebou mal zväzok 4-5 klúčov FAB od bytu s magnetickým otváraním vstupnej brány šedej farby a ruksak zeleno šedej farby s čiernymi pásmi zn. Duracel.

22-ročný Štefan KOVALČÍK, trv. bytom Kokava nad Rimavicou, Hviezdoslavova č. 32, prechodne bytom Banská Bystrica, THK č. 36.

Štefan KovalčíkJe nezvestný od 7. 00 hod. dňa 30. 12. 2003. V uvedenú dobu odišiel z miesta bydliska na doposiaľ nezistené miesto. Do dnešného dňa sa svojim príbuzným neozval.
Popis: 176 cm vysoký, štíhlej postavy, krátke hnedé miestami prešedivelé vlasy, hnedé oči. Tetovanie: pravé rameno - hlava psa "vlčiaka"
Oblečenie: hnedý sveter alebo čierna mikina, 3 čierna bunda, šedý šál, čierna čiapka a rukavice, obuté mal zelené turistické topánky. Čierno-fialový ruksak, zelený spací vak, športové okuliare, mapy a slovníky.

67-ročná Alena PRCHLOVÁ, trv. bytom Trenč. Teplice, Baračka č. 43.

Alena PrchlováJe nezvestná od 5. 1. 2004. Naposledy bola videná v mieste svojho bydliska. Do dnešného dňa sa svojím príbuzným neozvala. Podľa zistených poznatkov je pravdepodobné, že na menovanej mohol byť spáchaný tr. čin pozbavenia osobnej slobody a doposiaľ nezistený páchateľ menovanú môže ukrývať na neznámom mieste.
Popis: 160 cm vysoká, silnej postavy, modro-šedé oči, krátke vlnité prešedivelé vlasy.
Oblečenie: čierne nohavice, bordový sveter ku krku, zimný 3 kabát béžovej farby.

16-ročný Ivan KOVAČIČ, trvale bytom Sabinov, 9. mája č. 21, žiak 9. ročníka ZŠ na ul. Komenského v Sabinove.

Ivan KovačičJe nezvestný od 3. 4. 2003. V uvedený deň odišiel z miesta bydliska za svojím kamarátom. Domov nevrátil a do dnešného dňa sa svojím príbuzným neozval.
Popis: 165 cm vysoký, štíhlej postavy, modré oči, svetlohnedé vlasy, dlhé po plecia.
Tetovanie: pravá noha - členok - vytetovaný kvet vysoký 10 cm.
Oblečenie: čierne riflové nohavice, bordová mikina s kapucňou, čierne tričko s nápisom Nirvana, plášť s kapucňou béžovej farby, modré kotníkové tenisky.

35-ročný Jaroslav TKAČIK, trvale bytom Thurina č. 78, okr. Prešov.

Jaroslav TkačikMenovaný je nezvestný od 11. 4. 2002. V uvedený deň odišiel z miesta bydliska na doposiaľ nezistené miesto s tým, že začína nový život. V minulosti bol viackrát súdne trestaný. Do dnešného dňa sa svojím príbuzným neozval.
Popis: 175 cm vysoký, chudej postavy, šedé oči hnedé stredne dlhé vlasy.
Zvláštne znamenie: tetovanie - na predlaktí nezistenej ruky a protéza - na hornej čeľusti.
Oblečenie: čierna bunda a modré riflové nohavice.

46-ročný Misard OSMICEVIC, občan Slovinskej republiky.

Misard OsmicevicMenovaný je hľadaný na medzinárodnej úrovni Interpolom Ljubljana.
Na hľadaného je v Slovinskej republike vydaný zatýkací rozkaz pre trestné činy podľa §§ 184 a 185 slovinského trestného zákona (kupliarstvo a poskytovanie osôb pre prostitúciu).
Podľa nepotvrdenej informácie sa má hľadaný zdržiavať v Slovenskej republike, odkiaľ má zásobovať slovinských zločincov dievčatami - prostitútkami.

45-ročná Božena MAČUDOVÁ, trv. bytom Lučenec, Túbanisko č. 63.

Božena MačudováMenovaná je nezvestná od 7.00 hod. dňa 5. 1. 2004. Od uvedeného dňa sa zdržiava na nezistenom mieste a svojím príbuzným sa do dnešného dňa neozvala.
Popis:165 cm vysoká, strednej postavy, krátke prešedivelé hnedé vlasy, hnedé oči, nosí dioptrické okuliare.
Oblečenie: fialové nohavice, 3 čierny kabát s bielymi zvislými pásikmi, čierno-biely sveter, čierne čižmy.

----------------------

Vaše informácie k nezvestným a hľadaným osobám môžete poskytnúť na známom telefónnom čísle 158, resp. e-mail: patranie@minv.sk alebo na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru.

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk