Herman Arvay sa pridal k Lintnerovcom

19.09.2005 13:05

Nezávislý poslanec Národnej rady SR Herman Arvay vstúpil v pondelok do poslaneckého klubu Aliancie nového občana, na ktorého čele stojí Ľubomír Lintner.

„Môžem potvrdiť, že poslanecký klub dnešným dňom prijíma Hermana Arvay do svojich radov,“ uviedol v pondelok Jirko Malchárek. Podľa Arvaya jeho vstup do klubu ANO nie je ničím výnimočným, pretože už od roku 1998 bol v kontakte s nemeckými liberálmi združenými v strane FDP a uvažoval o založení liberálnej strany na Slovensku.

„Je mi však ľúto, že liberálna politika sa dnes nachádza v takejto situácii,“ povedal Arvay.

Podľa Malchárka lintnerovci oslovili viacerých poslancov, ktorí majú záujem o politickú kontinuitu a stabilitu na Slovensku a o zabezpečenie riadneho legislatívneho procesu. „Rokujeme s poslancami, ktorí sú pripravení podporovať nevyhnutné rozhodnutia pre ekonomický a sociálny rozvoj Slovenska,“ povedal Malchárek.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku