Ako Eleonóra Kašaiová k bohatstvu prišla

19.06.2009 07:43
Nora Mojsejová
Nora Mojsejová. Autor:

Príbeh Nory Mojsejovej sa priam pýta do červenej knižnice. Ešte pred siedmimi rokmi sa volala Eleonóra Kašaiová a kandidovala za HZDS do parlamentu. Na jednom z predvolebných mítingov spoznala Braňa Mojseja, ktorého tam ako speváka objednal jej vtedajší muž.

„Keď sme namiesto halušiek v hoteli Bankov rovno zamierili do apartmánu, začali sme riešiť veci aj doma,“ spomínal neskôr Braňo. Aj on už mal rodinu. Súdy obe manželstvá rozviedli 31. januára 2003 a už na druhý deň mali Nora a Braňo svadbu.

Nora viackrát odmietla, že zbohatla vďaka známosti s Alexandrom Rezešom. „Začala som podnikať v roku 1990, keď som odišla zo Slovenskej poisťovne, robila som daňové priznania pre taxikárov a hokejistov,“ približovala zdroje svojich príjmov.

Zbohatla vraj podobne ako Rezeš dlhoročnou poctivou prácou. Zarábala 200-tisíc mesačne, ale na nič iné nemala čas. „Makala som aj 16 hodín denne, aby som všetko stihla,“ tvrdila.

Postupne si kúpila povestnú vilu na Pereši i menší dom v Bratislave. „Milujem štýl rokoko, luxusný a pohodlný zároveň,“ zdôverila sa pri jednej príležitosti. „Nezaobídem sa bez dobrého auta, máme tri mercedesy, kabriolet na leto, kupé na jar a jeseň a džíp na zimu.“

Neskôr sa preslávila v televíznej šou, kde „perlila“ tak, že licenčná rada naparila v roku 2005 Markíze rekordnú pokutu – 2 milióny korún. Za vulgarizmy a ohrozovanie mravnej výchovy maloletých.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Flower box vintage srdce "L" červené ruže

Flower box vintage srdce "L" červené ruže

34,99
Kytica Zimona 10

Kytica Zimona 10

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk