Vulgárni sú polonahí homosexuáli v uliciach, nie ja, tvrdí Slota

Predseda SNS Ján Slota o sebe tvrdí, že nie je najbohatší politik. "Prečo sa niekto nepýta, kde vznikli naši miliardári? Ako vznikli miliardári? Odkiaľ zobrali tie miliardy? Každý hovorí, že Jano Slota je najbohatší politik. Myslím si, že nie som najbohatší. Som o tom hlboko presvedčený. Že niekto sa vozí na nejakom rozbitom Forde spred desiatich rokov a má pritom miliardy na kontách v cudzine, to tiež nie je kóšer," uviedol Slota.

24.04.2010 19:59
83

Podľa neho sú dve tretiny slovenského parlamentu v tejto polohe. „Že Jano Slota má jedno Bentley, ktoré kúpil z ruky, z bazára, ktoré bolo päťročné a má jednu Ladu Nivu, ešte nemusí byť najbohatší,“ dodal.

Niekto môže mať podľa Slotu kúpených stovky hektárov pláží na Cypre, môže mať barák na Floride, ale pritom sa tvári ako obyčajný chudáčik. Chodí v ošuntelom obleku. „Jano Slota nie je taký. Jano Slota, čo má, má. Čo nemá, nemá. Vôbec sa za to nehanbím. Neviem, prečo by som mal byť žobrákom. Aby som ukazoval, ako som neschopný,“ opýtal sa.

Miliardy spadli z neba

Zverejňovanie majetku politikov je podľa neho fikcia. „To je fikcia o tom, kto niečo má, alebo nemá. Nech povedia slovenskí miliardári, ktorí možno ešte pred rokom 1989 predávali kvety na bratislavskom rínku a dnes majú miliardy. Odkiaľ? Spadli tie miliardy z neba? Áno, spadli. Pretože niekto z politikov kamarátovi dal fabriku, ktorá mala hodnotu 300 miliárd za jednu miliardu a aj tú miliardu si zobral zo štátnej banky a zaplatil ju z toho, čo fabrika vyrobila. A zrazu je miliardár. A to čo je? To nie je zlodejčina? To je zlodejčina kolosálnej veľkosti,“ vyhlásil.

Slota odmieta, že by bol vulgárny. „Jano Slota je považovaný za vulgárneho, pretože niekomu povie, že je strapatý, alebo mentálne retardovaný. To je podľa nich vulgárnosť. Potom si vymyslia, že niekde nejakej policajtke niečo povedal. To je všetko postavené na lži a podvode. Ale, že oni píšu v niektorých článkoch oplzlosti, ktoré sa nedajú ani vypovedať, že kŕmia tento národ obrázkami hnusností, že je to až absurdné. Že ukazujú, ktorý účastník súťaže, má s prepáčením, aký dlhý penis. To nie je vulgárne. Že sa tu idú premávať polonahí homosexuáli po uliciach Slovenska a oni im tlieskajú, že je tu demokracia. To nie je vulgárne? Ja si myslím, že to je predovšetkým vulgárne a hnusné,“ dodal predseda SNS.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
83 debata chyba