Upozornil ich, aby vrátili pohár, dostal bitku

Štvorica mladých ľudí z Košíc čelí obvineniam z výtržníctva, v prípade dokázania viny im hrozí až trojročný pobyt za mrežami. Informovala o tom košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

21.11.2013 10:15
blázon. psychopat, násilník, bitkár, vrah,... Foto:
Ilustračné foto
debata

Muž v reštaurácii upozornil štvoricu, aby vrátila pivový pohár, a dostal bitku. Incident sa stal ešte začiatkom septembra v reštaurácii na Čermeľskej ulici v Košiciach, v týchto dňoch páchateľov obvinili. Ako informovala policajná hovorkyňa, po upozornení 26-ročný Peter, jeho rovesník Dávid, 25-ročný Rastislav a 22-ročná Zuzana muža dobili a dokopali. Ten sa po útoku týždeň liečil, pri bitke mu poškodili okuliare aj oblečenie.

Pred obchodným centrom na košickej Tr. SNP zase vyčíňal 49-ročný Viliam. Po predchádzajúcej hádke zaútočil na 62-ročného Košičana. Udieral ho do tváre a muž spadol na betónový kvetináč. Napadnutý muž skončil s pomliaždeninami na tvári.

Z ublíženia na zdraví a výtržníctva obvinili 41-ročného Milana, ktorý koncom septembra v Krompachoch bezdôvodne napadol 68-ročnú ženu. Po bitke a rane do nosa spadla dôchodkyňa na zem. Liečila sa vyše týždňa. Obvinený útočník môže v prípade dokázania viny stráviť za mrežami až tri roky.

debata chyba
Viac na túto tému: #bitka #výtržnosti