Pravda.sk hľadá editora spravodajstva

08.01.2019 06:00

Pravda hľadá posilu do online tímu. Najneskôr 1. marca by sme medzi nami radi videli nového editora správ na webe Pravda.sk.

Ak sa chcete podieľať na tvorbe aktuálneho spravodajstva, ak vám neprekáža pracovať aj skoro ráno, neskoro večer, cez víkendy, sviatky a občas v noci, ak viete odhadnúť, čo je doma a vo svete dôležité, ak výborne ovládate gramatiku a štylistiku, ak ste schopný vyhľadávať informácie na zahraničných weboch a spracovávať ich – a najmä – ak máte chuť pracovať a neprekáža vám stres, je to miesto ako stvorené práve pre vás.

Ak sa teda chcete stať členom/členkou nášho tímu (skúsenosti s prácou v žurnalistickom priestore sú vítané, nie však podmienkou), pošlite nám na adresu mniton@pravda.sk životopis a namiesto motivačného listu pár slov o tom, čo by ste na spravodajstve Pravda.sk zmenili k lepšiemu.

Vieme, že to pravdepodobne nie je miesto, z ktorého odídete do dôchodku, ale určite sa veľa naučíte.

Negarantujeme, že všetkých uchádzačov pozveme na osobné stretnutie, ale každému z vás odpíšeme.

Práca editora v momentálnom systéme služieb vyžaduje tri týždne z piatich prítomnosť v redakcii a dva týždne pri skorých ranných a neskorých večerných službách je možné pracovať z domu.

Plat: od 800 eur

Tešíme sa na vaše životopisy, ale najmä na nového kolegu/kolegyňu.

Pravda.sk

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Pravda.sk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku