Ústav molekulárnej biológie SAV obstaráva prístroje za 4,9 mil. eur

29.05.2015 11:30

Ústav molekulárnej biológie Slovenskej akadémie vied (SAV) obstaráva prístroje pre Centrum štruktúrnej a funkčnej analýzy biomolekúl. Predpokladaná hodnota zákazky bez DPH je 4 961 841 eur. Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania, ktoré zverejnil Vestník verejného obstarávania.

Ústav chce obstarať súbor špecializovaných prístrojov určených na presnú analýzu biologických dejov na molekulárnej a bunkovej úrovni.

Zákazka sa delí na 22 častí, ústav chce obstarať napríklad klimatickú komoru pre kultiváciu mikroorganizmov, prístroj na charakterizáciu teplotnej stability a agregácie proteínov či hlbokomraziace bo­xy.

Lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť je do 9. júla. Zákazku budú financovať z fondov Európskej únie v rámci operačného programu Výskum a vývoj.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#SAV #verejné obstarávanie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku