Policajti vyšetrujú úmrtie muža, ktorý v Bratislave podľahol bodnému zraneniu

Polícia prijala oznámenie o dvoch zranených mužoch, ktorí sa nachádzali v blízkosti Nemeckej ambasády na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.

07.10.2017 11:50
29

Polícia v nočných hodinách (krátko pred 02.15 hod) prijala oznámenie o dvoch zranených mužoch, ktorí sa nachádzali v blízkosti Nemeckej ambasády na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Ako informuje hovorkyňa bratislavskej polície Lucia Mihalíková, vyslaná hliadka hodnovernosť prijatého oznámenia potvrdila.

„Na miesto sa ihneď dostavili záchranári, ktorým sa napriek snahe život jedného zo zranených zachrániť nepodarilo. Bratislavčan vo veku 37 rokov bodnému zraneniu podľahol. Druhý zranený, 33-ročný cudzinec, bol prevezený na ošetrenie do jednej z bratislavských nemocníc. Prípad si na mieste prevzal vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave, ktorý v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci trestného činu vraždy a pokusu ťažkej ujmy na zdraví," uviedla.

Policajné hliadky podozrivého muža v krátkom čase vypátrali a eskortovali na príslušný útvar Policajného zboru. „V súčasnosti sú s ním vykonávané potrebné procesné úkony. Vzhľadom na štádium trestného konania bližšie informácie k prípadu v súčasnosti nie je možné poskytnúť. Akonáhle to procesná situácia umožní, budeme verejnosť o prípade informovať," dodala.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
29 debata chyba