Nitra: pri tragickej dopravnej nehode zahynula žena

V nedeľu podvečer sa pri obci Veľký Lapáš medzi Vrábľami a obcou Golianovo (okres Nitra) stala smrteľná dopravná nehoda. Traja colníci z Colného úradu Nitra sa presúvali v rámci výkonu svojej práce.

29.04.2018 21:25 , aktualizované: 22:07
debata (6)

Podľa doteraz známych informácií vodič služobného vozidla pri jazde zistil, že nemá dostatočnú brzdnú dráhu, a preto v snahe vyhnúť sa zrážke s vozidlom pred ním náhle strhol volant do protismeru. V protismere sa však zrazil s protiidúcim vozidlom KIA Ceed, v ktorom sa nachádzali štyri osoby (dvaja muži, jedna žena a jedno dieťa).

Žena (nar.1952) prišla po kolízii s colníckym autom o život. Colníkov, mužov a dieťa previezli so zraneniami do nemocnice. Presnú príčinu nehody a ďalšie podrobnosti tejto tragickej udalosti vyšetruje polícia.

„Je to obrovská tragédia. Chcem vyjadriť úprimnú sústrasť rodine. Urobím všetko preto, aby sme im v týchto ťažkých chvíľach pomohli,“ vyjadril sa k nehode prezident finančnej správy František Imrecze.

Finančná správa a predovšetkým colníci začali organizovať zbierku na podporu pozostalých po obeti tejto tragickej dopravnej nehody. Vedenie finančnej správy je v kontakte s políciou.

6 debata chyba
Viac na túto tému: #nehoda #Nitra