TV Pravda štartuje exkluzívne: rozhovorom s premiérom

03.10.2018 06:00
TV Pravda, štúdio
Nové štúdio TV Pravda. Autor: ,

Chceme z Pravdy urobiť ešte silnejší produkt, avizoval na jar, krátko po kúpe vydavateľstva PEREX, a.s., jeden z jej nových majiteľov Michal Voráček. Prvým z chystaných nových projektov je TV Pravda, ktorá dnes večer začne ponúkať svoj obsah. Premiérovým, exkluzívnym hosťom nového štúdia bol predseda slovenskej vlády Peter Pellegrini.

„Pravda prechádza zásadnou zmenou, multimedializuje svoj obsah. Je to pre nás veľký krok, chceme byť ešte bližšie našim čitateľkám a čitateľom. Urobíme všetko preto, aby sme ponúkali kvalitný, originálny a atraktívny videoobsah. Verím, že našich čitateľov a teraz už aj divákov novým projektom TV Pravda potešíme a zaujmeme,“ povedala Nora Slišková, šéfredaktorka denníka Pravda.

Okrem spravodajských tém a živých prenosov z kľúčových domácich udalostí budú postupne na TV Pravda pribúdať pravidelné programy. Vzniknú v novom modernom štúdiu, vybudovanom v priestoroch vydavateľstva Perex. Diskusná relácia má názov Ide o pravdu, na aktuálne témy bude s jedným či viacerými hosťami debatovať moderátorka Zuzana Martináková. Exkluzívny priestor dostane v blízkom čase hudobníčka a dídžejka Matia, na svoje si prídu v prvej etape priaznivci športu, automobilizmu, šoubiznisu. Ukrátení nebudú ani čitatelia najnavštevova­nejšieho receptového portálu Varecha.sk, množstvo postupov, ako pripraviť dobré jedlo, dostane zaujímavú videopodobu.

Webová stránka Pravdy patrí k najčítanejším na slovenskom trhu. Mesačne na web zavíta viac ako 1,5 milióna reálnych užívateľov. Vydavateľ verí, že kvalitný videoobsah zatraktívni čas strávený na stránke pre súčasných a zároveň pomôže prilákať aj nových čitateľov.

Nové štúdio TV Pravda.
Nové štúdio TV Pravda. Autor: Ľuboš Pilc, Pravda

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Pravda #Peter Pellegrini #TV Pravda #Zuzana Martináková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku