NAKA zasahovala na viacerých miestach Slovenska

10.11.2018 15:46

Za obzvlášť závažný zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi, vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil dvoch mužov vo veku 42 a 35 rokov a jednu 19-ročnú ženu, dvaja sú z okresu Spisšká Nová Ves a jeden z Kežmarku.

Ako informovala hovorkyňa Prezídia PZ Denisa Baloghová, policajti Národnej kriminálnej agentúry v piatok zasahovali od skorého rána v Ružomberku, Kežmarku, Spišskej Novej Vsi a v Košiciach. Na akcii sa podieľali aj policajti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach.

„Policajti vykonali dve prehliadky nebytových priestorov, zadržali tri osoby. Zaistili plastovú striekačku s obsahom metamfetamínu, z ktorých by sa dalo vyrobiť šesť dávok drog, tiež vrecúško s obsahom metamfetamínu minimálne na 38 dávok drog. Policajti odhalili a zaistili laboratórium na výrobu drog a veľké množstvo zbraní, streliva a výbušnín,“ informovala Baloghová.

Podľa zistení polície si mali obvinení zadovažovať drogy z rôznych kútov Slovenska a potom ďalej distribuovať v ďalších mestách. Počas včerajšej akcie policajti zadržali dvoch obvinených s drogami v osobnom motorovom vozidle. Po dokázaní viny hrozí obvineným osobám trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

#polícia SR #NAKA #kežmarok
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
42,99
Elite červené ruže dve srdiečka

Elite červené ruže dve srdiečka

169,99
Amore červené ruže Moet Chandon

Amore červené ruže Moet Chandon

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk