Pozrite si novú slovenskú internetovú televíziu - TV Varecha

20.12.2018 13:16

Na Slovensku začala vysielať nová internetová televízia o varení a jedle.

Logo TV Varecha

Najväčší slovenský receptový portál Varecha.sk sa v online priestore posúva ďalej. V týchto dňoch na trh pribudla nová internetová televízia TV Varecha.

Nová internetová televízia TV Varecha je prepojená s webom Varecha.sk, bude zverejňovať videá na svojej stránke, na vlastnom Youtube kanáli, na Facebooku a videá bude zároveň vysielať aj prostredníctvom svojej Instagramovej televízie.

Cieľom projektu je zatraktívniť obsah webu Varecha.sk, osloviť mladú cieľovú skupinu, ktorej ponúkame TV Varecha vo všetkých platformách (smartphone, tablet, počítač), uviedla šéfka projektu Olga Dúbravská.

Televízia Varecha je určená tým ľuďom, ktorí chcú vidieť ako sa nejaké jedlo varí, ale nechce sa im čítať textové recepty. Je lepšie raz vidieť, ako sto krát čítať, dodal projektový manažér Tomáš Abaffy, ktorý stál aj pri zrode webu Varecha.sk v roku 2009.

TV Varecha pripravuje takéto jednoduché videorecepty

Napríklad videorecept na Šuhajdy, ktorý si za prvý deň na Facebookovej stránke Varecha.sk pozrelo 37 tisíc ľudí a 1636 ľudí ho zdielalo so svojimi priateľmi na Facebooku.

Videorecept na Šuhajdy

Videorecept na Pečené kuracie na pečenej ryži

V súčasnosti tvoria obsah TV Varecha najmä video recepty, priebežne k nim budú pribúdať nové rubriky a relácie. Chceme dať priestor mladým foodblogerom, reštauráciám, veľkovýrobcom potravín atď.

Ako sledovať TV Varecha?

Novú televíziu môžete sledovať cez internet, a tu je niekoľko spôsobov:

  1. Na webstránke: tv.varecha.sk
  2. Youtube kanál: varecha.sk/you­tube
  3. Cez Facebook na: facebook.com/va­rechask
  4. Cez Instagram a IG TV stačí followovať profil @varechask

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#jedlo #Televízia #recepty #TV Varecha
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku