TOP 5 videí týždňa TV Pravda

05.01.2019 07:00

Koľko ešte nasneží? Čo (ne)povedal Kiska v prejave? Čo priniesol starý rok? Ako dopadnú prezidentské voľby v roku 2019? Návrat povinnej vojenčiny? Pozrite si TOP 5 videí uplynulého týždňa na TV Pravda.

1.

K zrážke trolejbusu s osobným autom na Trnavskej ceste v Bratislave došlo vo štvrtok aj kvôli zlej dopravnej situácii zapríčinenej hustým snežením.

***

2.

Čo vo vystúpení hlavy štátu chýbalo? Poslanci Dušan Jarjabek (Smer) a Eugen Jurzyca (SaS) a komentátor denníka Pravda Marián Repa zhodnotili novoročný príhovor prezidenta Andreja Kisku.

***

3.

Poslanec za SNS Anton Hrnko zaujal v hodnotení roka 2018 výrokom: Keď iní skáču do Dunaja s kameňom na krku, my nebudeme!

***

4.

Už čoskoro Slovensko čaká ostrá kampaň pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Aké je postavenie hlavy štátu a aké vlastnosti by mali mať kandidáti na tento post? Potrebuje mať kvalitný prezident skúsenosti s politikou? Hosťami v relácii TV Pravda Ide o pravdu boli prezidenti Rudolf Schuster (1999 – 2004) a Ivan Gašparovič (2004 – 2014).

***

5.

SNS prišla s nápadom znovu zaviesť povinnú vojenskú prípravu pre mladých mužov. Podľa bývalého náčelníka Generálneho štábu SR Ľubomíra Bulíka už nie je priestor ani financie na takéto úvahy.

***

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Andrej Kiska #snehová kalamita #povinná vojenská služba #starý rok #prezidentské voľby 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku