VIDEO: NAKA v súvislosti s vraždou zadržala bývalého šoféra Aleny Zs.

, 23.01.2019 09:25, aktualizované: 13:51

Protizločinecká skupina NAKA vykonáva dnes na území Nitrianskeho, Trnavského a Bratislavského kraja policajnú akciu zameranú na závažnú násilnú trestnú činnosť a majetkovú trestnú činnosť.

VIDEO: Pozrite si video priamo zo zásahu polície. Od 1. minúty je zachytený aj zvuk.

Policajti vykonali niekoľko domových prehliadok a zadržali šesť ľudí. Razia podľa informácií TV JOJ súvisí s vraždou Lászlóa Basternáka, ktorého zastrelili pred vlastným domom 9. júla 2010, keď sa vracal s manželkou domov.

Za vraždu bol odsúdený na 25 rokov Štefan Kaluz, ktorý si trest odpykáva v Leopoldove. V spojitosti s vraždou na súde vypovedala aj Alena Zs. a v deň pohrebu bol zadržaný aj jeho protikandidát na primátorskú stoličku v Hurbanove Roman O. Po čase ho prepustili.

Podľa zdroja blízkeho vyšetrovaniu má byť jedným z dnes zadržaných ľudí práve Roman O. a podozrivou z objednávky vraždy exstarostu má byť podľa zdroja TV JOJ Alena Zs. Polícia sa zatiaľ k celému prípadu oficiálne nevyjadrila.

Od skorých ranných hodín vykonáva protizločinecká jednotka NAKA raziu na území Nitrianskeho, Trnavského a Bratislavského kraja. Doposiaľ sa im podarilo zadržať šesť osôb.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#polícia #západné Slovensko #NAKA #trestná činnosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku