VIDEO: NAKA v súvislosti s vraždou zadržala bývalého šoféra Aleny Zs.

, 23.01.2019 09:25, aktualizované: 13:51

Protizločinecká skupina NAKA vykonáva dnes na území Nitrianskeho, Trnavského a Bratislavského kraja policajnú akciu zameranú na závažnú násilnú trestnú činnosť a majetkovú trestnú činnosť.

VIDEO: Pozrite si video priamo zo zásahu polície. Od 1. minúty je zachytený aj zvuk.

Policajti vykonali niekoľko domových prehliadok a zadržali šesť ľudí. Razia podľa informácií TV JOJ súvisí s vraždou Lászlóa Basternáka, ktorého zastrelili pred vlastným domom 9. júla 2010, keď sa vracal s manželkou domov.

Za vraždu bol odsúdený na 25 rokov Štefan Kaluz, ktorý si trest odpykáva v Leopoldove. V spojitosti s vraždou na súde vypovedala aj Alena Zs. a v deň pohrebu bol zadržaný aj jeho protikandidát na primátorskú stoličku v Hurbanove Roman O. Po čase ho prepustili.

Podľa zdroja blízkeho vyšetrovaniu má byť jedným z dnes zadržaných ľudí práve Roman O. a podozrivou z objednávky vraždy exstarostu má byť podľa zdroja TV JOJ Alena Zs. Polícia sa zatiaľ k celému prípadu oficiálne nevyjadrila.

Od skorých ranných hodín vykonáva protizločinecká jednotka NAKA raziu na území Nitrianskeho, Trnavského a Bratislavského kraja. Doposiaľ sa im podarilo zadržať šesť osôb.

#západné Slovensko #trestná činnosť #polícia #NAKA
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
599
Amore červené ruže 250

Amore červené ruže 250

71,99
Flower box vintage kocka "L" červené ruže

Flower box vintage kocka "L" červené ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk