Rezort obrany vyhlásil tender na nákup taktických vozidiel

05.06.2019 13:57

Ministerstvo obrany SR vyhlásilo tender na nákup viacúčelových taktických vozidiel 4x4 pre Ozbrojené sily Slovenskej republiky. Pôjde o nákup 424 vozidiel za maximálnu sumu 321 miliónov eur bez DPH. Informovala o tom hovorkyňa rezortu obrany Danka Capáková.

V počte 424 vozidiel je započítaná aj opcia 20 kusov pre Ministerstvo vnútra SR. Súčasťou tendra je aj rámcová dohoda na obdobie desiatich rokov. Tá bude zahŕňať dodávky náhradných dielcov, mobilné maskovanie na leto a zimu a aj dodatočné plnenie potrieb spôsobených krízou.

Projekt obstarávania taktických vozidiel je súčasťou Dlhodobého plánu rozvoja obrany s dôrazom na výstavbu a rozvoj Ozbrojených síl SR do roku 2030.

Záujemcovia o predloženie žiadosti sa majú prihlásiť do 2. júla do 10.00 h. Oznámenie o vyhlásení tendra bolo zverejnené v európskom vestníku a bude zverejnené aj vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#ministerstvo obrany #vojenské vozidlá
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku