Matoviča melie systém, ktorý si sám vymyslel

, 22.06.2019 06:00

Zuzana Čaputová nebude prezidentkou, ktorú nadchýnajú ceremónie. Dala to najavo na stretnutí s Andrejom Dankom a Petrom Pellegrinim. Ústavný súd bol problémom nielen v prezidentskom paláci, ale aj v parlamente. Politická scéna sa osem mesiacov pred parlamentnými voľbami dostáva do turbulencie. Niečo staré zostáva, veľa nového prichádza. Aká bude ponuka pre voličov? Podľa komentátora denníka Pravda Petra Javůrka už teraz je jasné, z čoho sú ľudia unavení, a ktorá politická alternatíva ich oslovuje. Počúvajte pravdu, podcast s Petrom Javůrkom.

POČÚVAJTE PODCAST: Namiesto formálneho stretnutia uprednostnila Zuzana Čaputová horúci problém Ústavného súdu. Akú pozíciu má Robert Fico v koalícií? Nastal polčas rozpadu Matovičovho hnutia?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#podcast #Peter Javůrek
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku