Zachráni Trubana priznanie viny?

Kauza s drogami, v ktorej sa ocitol šéf progresívcov Michal Truban otriasla dôverou opozície. Problémy má aj SaS, keďže časť jej predstaviteľov podporuje výmenu predsedu. „Sulík pochopil, že najlepšia obrana je útok,“ komentoval zvolanie mimoriadneho snemu Peter Javůrek v najnovšom vydaní podcastu Počúvajte pravdu. Prečo predseda Smeru Robert Fico neodpovedá na otázku prípadnej kandidatúry exšéfa polície Tibora Gašpara? Podľa komentátora Javůrka to odzrkadľuje napätie v strane, kde v tejto veci stoja proti sebe Fico a Pellegrini.

, 10.08.2019 06:00
debata (193)

Podcast: Prečo Hlina pakt s progresívcami podpísal a Kiska nie? Čo bude ďalej s Trubanom? Kto bude na kandidátke Smeru? Gašpar alebo Pellegrini? Čo je za návratom Vladimíra Mečiara?

Podcast si môžete vypočuť aj cez obľúbené aplikácie.

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© Autorské práva vyhradené

193 debata chyba
Viac na túto tému: #Michal Truban #Progresívne Slovensko #podcast #Peter Javůrek
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy