Truban vysvetľuje "5 gramov bieleho"

10.08.2019 09:52

Na sociálnej sieti dnes líder Progresívneho Slovenska Michal Truban zverejnil status, na ktorom vysvetlil, čo myslel tým, keď písal na svojich blogoch, že ho "čaká ešte predať 5 gramov bieleho".

Podľa Trubana malo ísť o reakciu na dizajn jeho webu blackhole, kde mnoho jeho užívateľov žiadalo, aby jeho stránka mala aj biely dizajn. Podľa samotného Trubana malo ísť len o žart. „Od včera som rozmýšľal, čo som tým vtipom myslel. Tak som si moje staré blogy otvoril a spomenul si: množstvo užívateľov (user-ov, chápete:) chcelo, aby naša stránka blackhole mala aj biely dizajn, preto som si robil srandu, že teda svojim užívateľom biele dám,“ priblížil v statuse Truban.

Video TV Pravda: Bol portál black hole Trubanov? Boli reči o predaji drog len zábavou medzi tamojšou komunitou? Mrzia Trubana hanlivé vyjadrenia na adresu živnostníkov z Kysúc? (vysielané 9.8. 2019)

Truban neskôr na svojom blogu predstavil svojim používateľom nové vlastnosti webu. O tri dni neskôr im na stránke blackhole.sk predstavil nový biely dizajn spoločne aj so žltým. Truban v statuse ďalej vysvetlil, že týmto spôsobom sa so svojou komunitou na blogu bavil bežne.

Už vyše týždňa líder progresívcov vysvetľuje svoj vzťah k drogám. Najskôr sa objavil videozáznam prednášky pre vysokoškolákov z roku 2013, kde sa priznal k užívaniu drog. Truban najskôr túto tému zľahčoval, neskôr sa však priznal, že nielen fajčil marihuanu, ale vyskúšal aj LSD.

V piatok zasa vysvetľoval svoju komunikáciu, v ktorej hovoril o „5 gramoch bieleho“. Truban odmieta, že by niekedy predával drogy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Progresívne Slovensko #Michal Truban #drogy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku