Exkluzívne: Štyri nové mená u Druckera

, 17.09.2019 06:00

Doteraz vstup do Dobrej voľby potvrdila právnička Lucia Kurilovská. Vo štvrtok chce Tomáš Drucker, ktorý zakladá stranu Dobrá voľba, predstaviť ďalšie mená a programové ciele nového politického projektu. Denník Pravda zistil ďalšie štyri mená Druckerových spolupracovníkov. Je medzi nimi aj občianska aktivistka a známy podnikateľ, nechýbajú ani tváre z parlamentu. Kto ide k Druckerovi a čo majú nové tváre za sebou? Pozrite si viac vo videu TV Pravda.

EXKLUZÍVNE: Pozrite si nové tváre u Druckera vo videu TV Pravda. Dozviete sa viac o ich minulosti a víziách. Poznáte túto občiansku aktivistku, podnikateľa z Košíc či poslancov, ktorí to majú namierené k Druckerovi?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Tomáš Drucker #parlamentné voľby 2020 #Martin Fedor #Katarína Cséfalvayová #Dobrá voľba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku