Progresívci robia väčšie chyby ako Kiska

, 26.10.2019 06:00

Kauza Glváč sa stáva záťažou pre Smer. Komentátor denníka Pravda Marián Repa predpokladá, že strana sa rozhodne tak, aby mimoriadna schôdza o odvolávaní Martina Glváča z postu podpredsedu parlamentu na budúci týždeň nebola.

„Nemôžu dopustiť takéto grilovanie, to by Smeru veľmi poškodilo,“ povedal komentátor v podcaste Počúvajte pravdu. Zhodnotil aj spoločné rokovania opozície, ktoré podľa neho mali len ukázať snahu o spoluprácu. Odmietnutie bližších spojenectiev Marián Repa vysvetľuje aj pohybmi v opozičnom tábore. „Kiska vie, že je vo fáze rastu a progresívci upadajú,“ dodal v podcaste.


PODCAST: Bola ponuka Igora Matoviča pre KDH úprimná? Chce byť Andrej Kiska lídrom opozície? Kto robí najlepšiu predvolebnú kampaň? Je kritika Andreja Danka na adresu koaličných partnerov účelová?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Smer #podcast #Martin Glváč #Marian Kočner #Andrej Kiska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku