Kiska Blok zmeny sám zosnoval aj zničil

, 23.11.2019 06:00

Predseda strany Za ľudí Andrej Kiska pred mesiacom vyzval na vytvorenie širokej predvolebnej koalície. Cieľom mala byť záchrana troch opozičných strán (SaS, OĽaNO a KDH), ktoré stoja na hranici voliteľnosti do parlamentu. Kiskom navrhnutý Blok zmeny však stroskotal, spájanie odmietlo mimoparlamentné KDH. Zahodila opozícia šancu na prevzatie moci po februárových parlamentných voľbách? Komentátor denníka Pravda Marian Repa odpovedá na otázku v podcaste Počúvajte pravdu.

PODCAST: Prestáva byť politický zápas korektný? Bol Andrej Kiska pri zjednocovaní opozície úprimný? Čo mu voliči neodpustia? Odchádza politická generácia Bélu Bugára? Dostane Slovensko lepších alebo horších politikov?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#podcast #Počúvajte Pravdu #parlamentné voľby 2020 #Blok zmeny #Andrej Kiska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku