Zatiaľ čo opozícia mútila vodu, Fico jej nastražil pascu

Politické strany majú kompletné kandidátky, predvolebný súboj oficiálne štartuje. Príde v politike po februárových voľbách k zásadnej zmene? „Určite príde ku generačnej výmene,“ konštatoval v podcaste Počúvajte pravdu komentátor Marian Repa.

30.11.2019 06:00
debata (117)

Vrátil sa aj k neúspešným opozičným rokovaniam. Kritické slová Igora Matoviča (OĽaNO) na adresu Andreja Kisku (Za ľudí) považuje Repa za oprávnené. V podcaste sa komentátor denníka Pravda vyjadril aj ku krokom opozície a Smeru na poslednej parlamentnej schôdzi.

PODCAST: Zastaví kandidátka Smeru napätie medzi Petrom Pellegrinim a Robertom Ficom? Prečo opozícia ťahá v parlamente za kratší koniec? Ako dostal Fico politických súperov do pasce?

Podcast si môžete vypočuť aj cez obľúbené aplikácie.

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© Autorské práva vyhradené

117 debata chyba
Viac na túto tému: #parlamentné voľby 2020 #podcast #Počúvajte Pravdu