Pravda je denník prvej voľby

31.01.2020 17:00

Denník Pravda získal 1. miesto a ocenenie v podobe zlatej medaily za kvalitu - QUDAL – QUality meDAL. Cena sa udeľuje na dva roky, a to 2020 a 2021. Pravda tak obhájila víťaznú priečku spred dvoch rokov.

Ľudia v spotrebiteľskom prieskume medzinárodnej organizácie ICERTIAS zvolili v kategórii novín Pravdu ako číslo jeden.

Respondenti odpovedali na otázku: „Uveďte názov denníka, ktorý na základe vašich osobných skúseností a skúseností vašich blízkych ponúka najvyššiu úroveň kvality na Slovensku.“ Pravda aj týmto ocenením potvrdila postavenie najčítanejších a najpredávanejších mienkotvorných novín na Slovensku.

Výskum QUDAL skúma výlučne skúsenosti, názory a vnímanie zákazníkov týkajúce sa dodávateľov a výrobcov, ktorí na trh uvádzajú len tú najvyššiu úroveň kvality. Ocenenie vypovedá aj o sile značky, o tom, aké je jej povedomie v krajine.

Do klubu držiteľov medailí QUDAL patria aj spoločnosti Allianz, Barilla, Billa, Bosch, Danone, Dr. Max, Caparol, GlaxoSmithKline, Heineken, Henkel, Hyundai, Lidl, McDonald's, Nestlé, OMV, Procter&Gamble, Tatrakon, Unilever, UNIQA, Vodavone či Volkswagen.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#ocenenie #denník Pravda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku