Akčná Zuzana a flirtujúci Andrej

Do predvolebnej kampane nečakane vstúpila prezidentka Zuzana Čaputová. V médiách naznačila svoj možný postup po skončení politického zápasu koncom februára. „Zvyknime si, že hlava štátu tu nie je na to, aby len kládla vence,“ komentuje Čaputovú v podcaste Počúvajte pravdu Marian Repa.

, 01.02.2020 06:00
debata (74)

Politikou otriaslo aj zverejnenie komunikácie medzi šéfom SNS Andrejom Dankom a obžalovanou Alenou Zsuzsovou. „Zlé pre Danka je to, že kontakt so Zsuzsovou dlho odmietal a klamal verejnosť,“ zdôrazňuje komentátor denníka Pravda v podcaste.

Podcast: Prečo Zuzana Čaputová neodmieta Kotlebovcov ako jej predchodca Andrej Kiska? Čo urobila prezidentka dobre a kde stojí na hrane? Dráždi Robert Fico lídra Za ľudí s jasným cieľom? Prečo Igor Matovič neprestáva s útokmi na stranu Smer?

Podcast si môžete vypočuť aj cez obľúbené aplikácie.

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© Autorské práva vyhradené

74 debata chyba
Viac na túto tému: #podcast #Počúvajte Pravdu
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy