Čaputová ukázala Matovičovi cestu. Vydá sa po nej?

, 18.04.2020 06:00

Vláda pod vedením premiéra Igora Matoviča pripravuje program vlády. Do parlamentu ho predloží na poslednú chvíľu. Ospravedlňuje kabinet boj s pandémiou alebo je to dôkaz, že koaličné strany neboli na vládnutie dobre pripravené? „Platí oboje,“ konštatoval v podcaste Počúvajte pravdu Marián Repa. Vypočujte si, čo si komentátor denníka Pravda myslí o súdržnosti koaličných strán, a prečo hovorí o chaose pri riadení krajiny.

PODCAST: Zvláda nová vláda zápas s pandémiou? Kde urobila najväčšiu chybu? Dokedy bude Richard Sulík ustupovať premiérovi? Koná Smer ako opozičná sila? Prečo odišiel Jozef Mihál od Milana Krajniaka?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#podcast #Počúvajte Pravdu
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku