Čaputová ukázala Matovičovi cestu. Vydá sa po nej?

Vláda pod vedením premiéra Igora Matoviča pripravuje program vlády. Do parlamentu ho predloží na poslednú chvíľu. Ospravedlňuje kabinet boj s pandémiou alebo je to dôkaz, že koaličné strany neboli na vládnutie dobre pripravené? „Platí oboje,“ konštatoval v podcaste Počúvajte pravdu Marián Repa. Vypočujte si, čo si komentátor denníka Pravda myslí o súdržnosti koaličných strán, a prečo hovorí o chaose pri riadení krajiny.

, 18.04.2020 06:00
421

PODCAST: Zvláda nová vláda zápas s pandémiou? Kde urobila najväčšiu chybu? Dokedy bude Richard Sulík ustupovať premiérovi? Koná Smer ako opozičná sila? Prečo odišiel Jozef Mihál od Milana Krajniaka?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
421 debata chyba
Viac na túto tému: #podcast #Počúvajte Pravdu