Bude z Remišovej ministerka aj šéfka strany?

, 09.05.2020 06:00

Nová vláda deklarovala zmeny v štátnej správe, ktoré majú podporiť profesionalitu úradníkov a ich nezávislosť od výsledkov volieb. Bude novela zákona napĺňať cieľ alebo sa stane rozbuškou v koalícií? Opozícia odmieta zmeny podporiť v parlamente, Smer hovorí o dosadzovaní „našich“ ľudí. „Zmeny prejdú, lebo ich chce Igor Matovič a má na to silu a spojencov,“ hovorí v podcaste Počúvajte pravdu Marián Repa. Ako vníma komentátor denníka Pravda schyľujúcu sa voľbu lídrov v stranách Za ľudí a Smer?

PODCAST: Prichádza k prvému vážnemu konfliktu v koalícií Igora Matoviča (OĽaNO)? Kto bude jeho spojenec? Prečo chce byť Veronika Remišová (Za ľudí) silná ministerka? Neurobí koalícia pri voľbe generálneho prokurátora zásadnú chybu? Smer jednotný alebo rozdelený?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#podcast #Počúvajte Pravdu
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku