Podal Smer ruku fašistom?

, 16.05.2020 06:00

Odmietnutie správy o činnosti ombudsmanky Márie Patakyovej vytvorilo v parlamente novú koalíciu, keď sa spojila časť koalície s opozíciou. „Ukázal sa akýsi národno konzervatívny front,“ ktorý podľa komentátora denníka Pravda Mariána Repu môže krajinu nasmerovať na poľskú cestu. Odpor voči agende párov rovnakého pohlavia a LGBT tiež nečakane spojil niektorých poslancov Smeru a kolegov kandidujúcich za ĽSNS. „V Smere to môže znamenať ideologický zápas,“ komentuje v podcaste Počúvajte pravdu Repa.

PODCAST: Kedy si premiér Igor Matovič všimne ekonomickú krízu, ktorá sa rúti na krajinu? Opäť sa na úradoch vymieňajú len straníci. Dokedy? Mal by Robert Fico vylúčiť Jána Podmanického zo Smeru? Na čo je Smer potrebný a dôležitý v čase koronakrízy?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Počúvajte Pravdu #podcast
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku