NAKA znovu zasahuje v rámci akcie Dobytkár

, 03.07.2020 10:15

Národná kriminálna agentúra (NAKA) znovu zasahuje v rámci akcie Dobytkár a pokračuje vo vyšetrovaní prípadu z prostredia Pôdohospodárskej platobnej agentúry. Informuje o tom Polícia SR na profile na sociálnej sieti.

V rámci akcie Dobytkár na celom území Slovenskej republiky vykonala zaisťovacie úkony a vzniesla obvinenie trom fyzickým osobám a dvom právnickým osobám za obzvlášť závažný zločin legalizácie príjmu z trestnej činnosti. "Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie v tejto chvíli bližšie informácie nie je možné poskytnúť,“ uviedla polícia.

Portál Aktuality.sk uviedol, že podľa ich zdroja vzniesol vyšetrovateľ obvinenie trom fyzickým a dvom právnickým osobám, medzi ktorými má byť aj nitriansky podnikateľ Norbert Bödör. Ďalšími dvoma obvinenými sú osoby s iniciálmi Ľ. P. a P. K. Podľa denníka N by P.K. mal byť známy bratislavský podnikateľ Peter Kuba.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#polícia #pôdohospodárska platobná agentúra #NAKA
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku