Zo Smeru do Hlasu odchádza aj primátor Novej Dubnice

10.09.2020 15:43
Hlas krabice
Na snímke krabice s vyzbieranými podpismi strany Hlas. Autor: ,

Primátor Novej Dubnice Peter Marušinec je po považskobystrickom primátorovi Karolovi Janasovi už druhou hlavou mesta na severe Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK), ktorá opustila stranu Smer. Marušinec pripustil, že sa pridá k novovznikajúcej strane Petra Pellegriniho.

Po zrelom zhodnotení udalostí a po personálnej výmene predstaviteľov strany Smer ma tieto kroky nepresvedčili, že by sa mala uberať novou cestou obmeny vedenia a novej perspektívy. Po 18 rokov pôsobenia v strane som vyhodnotil situáciu tak, že tieto zmeny nevedú k nejakému ďalšiemu napredovaniu strany, informoval TASR Marušinec, ktorý je zároveň poslancom Zastupiteľstva TSK.

Ako dodal, potenciál videl v osobne Petra Pellegriniho ako budúceho potenciálneho predsedu strany Smer, ktorý mal možnosť s touto stranou dosiahnuť výsledky, ktoré dosahovala v minulosti.

Čo sa týka môjho pôsobenia v strane Hlas, komunikujem s krajskými predstaviteľmi a nevylučujem, že moje sympatie a kroky budú viesť týmto smerom, doplnil novodubnický primátor s tým, že v TSK bude aj naďalej podporovať súčasného predsedu Jaroslava Bašku

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Smer #Nová Dubnica #Hlas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku