Pozastavenie doručovania novín predplatiteľom

24.10.2020 08:00

Slovenská pošta v sobotu 24. októbra jednorazovo pozastavuje sobotné doručovanie tlače v okresoch Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín a Bardejov.

„Doručenie sobotnej tlače bude zabezpečené v pondelok 26. októbra,“ informoval vydavateľov Marek Poór, vedúci odboru riadenia predaja produktov zmluvných partnerov Slovenskej pošty.

Opatrenie sa týka len predplatiteľov, v novinových stánkoch, supermarketoch a na ďalších predajných miestach by denná tlač v sobotu mala byť dostupná. Ako to bude o týždeň, na budúcu sobotu, zatiaľ nie je známe.

„Rozhodnutie doručovateľa nás mrzí, žiaľ, nevieme ho zmeniť,“ povedal šéfredaktor denníka Pravda Jakub Prokeš. „Verím, že naše čitateľky a čitatelia, ako aj obchodní partneri to takto budú vnímať.“

Pošta prijala rozhodnutie na základe uznesenia vlády o obmedzení slobody pohybu a pobytu so zákazom vychádzania, ktoré platí od 24. októbra do 1. novembra, ako aj v súvislosti s hromadným testovaním v spomínaných okresoch. (do)

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Pravda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku