Remišová tvrdí, že strana Za ľudí žiadne finančné problémy nemá

Predsedníčka strany Za Ľudí Veronika Remišová tvrdí, že žiadne finančné problémy v strane nemajú. Povedala, že disponujú pôžičkami, ktoré majú zverejnené aj na oficiálnej webovej stránke Za ľudí.

03.08.2022 14:00
andrej kiska veronika remišová za ľudí Foto: ,
Zakladateľ politickej strany Za ľudí a exprezident Andrej Kiska a súčasná predsedníčka strany Veronika Remišová. Archívna snímka.
debata (17)

Dodala, že strana nemá problém svoje pôžičky vydokladovať a každý vie, čo má splácať. „My si neškrabkáme peniaze a už vôbec nie do krabíc od šampanského, ako to robia iné strany. Máme pôžičky, ktoré sú riadne zverejnené a riadne ich splácame," povedala predsedníčka.

Remišová priznala, že strana Za ľudí disponuje dlhmi. Zaručila sa, že ich však budú riadne splácať. „Postupne máme dohodnutý splátkový kalendár, máme to aj na stránke. Platíme tie pôžičky, ktoré máme z roku 2019," dodala.

Predsedníčka povedala, že sú chudobnejšou stranou, no nehanbí sa za to. „Naši kandidáti do komunálnych volieb budú mať malú finančnú podporu, pretože máme pôžičky a nedostávame dary," doplnila. Kandidáti do komunálnych volieb zatiaľ však svoje peniaze nedostali.

17 debata chyba
Viac na túto tému: #Veronika Remišová #Za ľudí
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy