Danko v Ide o pravdu: Fico konečne povedal, čo chce. Budem lídrom kandidátky SNS aj v eurovoľbách

Andrej Danko chce so SNS dosiahnuť výsledok, aby nebol v prípadnej koalícii len do počtu. V relácii Ide o pravdu tiež uviedol, že bude lídrom SNS aj do eurovolieb.

02.09.2023 11:00
debata (96)
Pozrite si debatu Petra Bielika a Andreja Danka v relácii Ide o pravdu
Video

Nedávno Danko prekvapil vyjadrením, že sa šéf Smeru Robert Fico a šéf Hlasu dohodli, že Pellegrini bude v prípadnej budúcej vláde premiérom. Obaja to odmietli.

„Dôležité je, že Fico konečne povedal nahlas, že chce byť premiér, ak vyhrá voľby a prezidentka Čaputová v pondelok povedala, že poverí zostavením vlády víťaza volieb,“ povedal Danko.

„Je staré pravidlo, keď chceš vedieť pravdu, vyvolaj konflikt. Bolo to za tým účelom, aby som počul od Roberta Fica priamo verejne a jasne, že chce byť premiér,“ dodal.

Aký vzťah má Danko k Republike? Čo hovorí na oslavy SNP v Banskej Bystrici a vo Zvolene? Čím ho Robert Fico prekvapil na oslavách vo Zvolene? Ako sa stavia ku kampani SaS, ktorá sa ho snaží zosmiešniť? Čo hovorí na prezidentské voľby a na ľudí ako Ivan Korčok či Ján Kubiš, ktorí už vyjadrili svoj záujem kandidovať? Pozrite si reláciu Ide o pravdu.

96 debata chyba
Viac na túto tému: #Andrej Danko #Ide o pravdu