mReportérka zachytila jedinečnú krásu Vysokých Tatier. Pozrite si výhľad v blízkosti Zeleného plesa

Naša mReportérka Ľubka si spravila výlet na Jahňací štít vo Vysokých Tatrách, odkiaľ natočila krásne zábery. Vrch leží nad osadou Tatranské Matliare, približne 17 kilometrov severozápadne od Kežmarku. Juhovýchodným smerom stojí v doline Zeleného plesa Chata pri Zelenom plese.

19.09.2023 05:00
Zelené pleso, pohľad, chata, mReportér Foto:
Pohľad na chatu pri Zelenom plese.
debata

Vysoké Tatry sú pohorím nachádzajúcim sa na slovensko-poľskej hranici. Sú známe svojou nádhernou krajinou, vrcholmi vyššími ako 2 500 metrov nad morom a množstvom turistických trás. Tieto hory sú domovom bohatej fauny a flóry, ktoré ponúkajú krásne výhľady na okolitú krajinu.

Vysoké Tatry sú aj obľúbeným miestom pre horolezcov a milovníkov outdoorových aktivít. Aj v druhej polovici septembra je z videa vidieť, že slnko silno svieti, čo je pre turistov ideálne počasie na túry.

Video nám poslala naša čitateľka cez aplikáciu mReportér.

Vysoké Tatry
Video
Krása našich veľhôr. / Zdroj: mReportérka: Ľubomíra Šeroňová
m-reporter ikona appka  1024 x 1024 px   2 Dávame do pozornosti Boli ste svedkom zaujímavej udalosti? Pošlite nám video cez novú aplikáciu mREPORTÉR turisti, Kriváň, mReportér Čítajte viac Slovenské veľhory v plnej paráde. mReportér zdolal Kriváň a zo samého vrcholku natočil zábery na celé Tatry
debata chyba
Viac na túto tému: #Turistika #Vysoké Tatry #mREPORTÉR