Ako sa jednoducho a bezpečne prepoistiť? Dokážete to na pár krokov z vášho telefónu

29.09.2023 00:00
tmenpoistovnu, pr, nepouzivat

V súčasnej dobe digitálnej technológie je prepoistenie sa medzi zdravotnými poisťovňami rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Na webovej stránke www.zmenpoistovnu.sk môžete nájsť podrobné porovnanie benefitov jednotlivých zdravotných poisťovní a vykonať aj priame online prepoistenie. Všetko je navrhnuté tak, aby bol celý proces jednoduchý a intuitívny.

K prepoisteniu potrebujete len občiansky preukaz a zariadenie s dotykovou obrazovkou – môže to byť mobil, tablet alebo akýkoľvek dotykový display. Vďaka moderným technológiám a digitálnemu podpisu je tento proces extrémne zjednodušený a bezpečný. Prepoistenie viete tak urobiť už do 3 minút.

Ak ste už teraz rozhodnutí a nechcete premeškať posledný možný termín na prepoistenie, jednoducho kliknite na tlačidlo vašej preferovanej poisťovne nižšie:

Prepoistiť sa do Dôvera ZP

Prepoistiť sa do Union ZP

Ak nie ste rozhodnutí a chcete si ešte podrobnejšie porovnať všetky 3 slovenské zdravotné poisťovne, potom všetko nájdete na prehľadnom porovnávači zmenpoistovnu.sk

Nenechajte sa odradiť zdĺhavými procesmi. Dnes môžete spraviť rozhodnutie pre svoje zdravie rýchlo, jednoducho a z pohodlia domova!

chyba