Známy svetový hit v podaní Kandráčovcov spievali všetci spolu, ale aj diviaky, ktoré vbehli vodičovi rovno do cesty

Zábery na predvianočný koncert Kandráčovcov zo Sielnice, krásnu zimnú prírodu zo Súľova, diviaky, ktoré vbehli do cesty, ale aj „zažínanie“ vrcholov v Západných Tatrách. To sú najlepšie videá, ktoré poslali naši čitatelia Pravde.

16.12.2023 05:00
koláž, fotky, mReportér Foto:
Koláž fotiek od mReportérov.
debata

Video nám poslali naši čitatelia cez aplikáciu mReportér. Staňte sa našim mReportérom aj vy. Stačí si zdarma stiahnuť aplikáciu.

Cez víkend mali svoj koncert Kandráčovci v hoteli Kaskády v Sielnici pri Zvolene. Ondrej Kandráč to jednoducho vie. Dokázal strhnúť publikum na svoju stranu, ktoré s ním spievalo a bavilo sa. Atmosféra na koncerte bola výborná a ľudia si prišli na svoje.

Predvianočný koncert Kandráčovcov
Video
Zdroj: mReportér: Marián Hrnčiar

Vodič osobného auta zachytil v Karlovej Vsi diviakov prechádzajúcich cez cestu. Našťastie ich spozoroval včas, takže neprišlo k zrážke. Aj ostatné vozidla cestnej premávky sa diviakom bezpečne vyhli.

Diviaky prechádzajúce cez cestu
Video
Zdroj: mReportér: Marek

Zasnežený december neodradil našu mReportérku, aby si dopriala výživnú turistiku. Krásne zimné počasie bolo pozvánkou na prechádzku či túru po horách. Presne to urobila naša mReportérka Ľubka, ktorá sa vydala na túru zo Súľova, ktorý sa nachádza v Žilinskom kraji. Cestou si vychutnávala krásnu zimnú prírodu.

Krásy Súľova v zime
Video
Zdroj: mReportérka: Ľubomíra Šeroňová

Svitanie a pohľad na Západné Tatry pri teplote mínus 10 stupňov. mReportér zachytil krásne zábery na rozžiarené vrcholy. Západné Tatry sa rozkladajú na ploche 400 km2 a sú druhým najvyšším horstvom na Slovensku. Najväčšia časť pohoria sa nachádza na Liptove, menšia časť na Orave a zhruba štvrtina územia v Poľsku.

Mrazivé ráno na Liptove
Video
Svitanie, pohľad na Západné Tatry. / Zdroj: mReportér: Pavel Hajko
m-reporter ikona appka  1024 x 1024 px   2 Dávame do pozornosti Boli ste svedkom zaujímavej udalosti? Pošlite nám video cez novú aplikáciu mREPORTÉR koláž, fotky, mReportér Čítajte viac Nezodpovedný vodič ohrozoval autá, aby sa vyhol kolóne, ale aj porovnanie cien punču na vianočných trhoch
debata chyba
Viac na túto tému: #Západné Tatry #Súľov #Kandráčovci #diviaky v meste #mREPORTÉR