Slovenka, ktorá si po výbuchu sopky začala opekať na láve, ale aj zábery z koncertov Cigánskych Diablov a skupiny Salco

Zábery priamo z Islandu, kde zmysel pre humor prejavila naša krajanka, nádherne zasnežené Západné Tatry, ale aj koncerty Cigánskych Diablov a skupiny Salco. To sú najlepšie videá, ktoré poslali naši čitatelia Pravde.

10.02.2024 05:00
Koláž, fotky, mReportér Foto:
Koláž fotiek od mReportérov.
debata (1)

Ak sa aj vám podarí zachytiť niečo pútavé, čo by mohlo zaujať čitateľov a divákov, neváhajte a pošlite nám svoje zábery. Najlepšie cez aplikáciu mReportér, ktorú si jednoducho a zdarma môžete stiahnuť do svojho mobilu.

Na polostrove Reykjanes v juhozápadnej časti Islandu došlo vo štvrtok k erupcii sopky. V oblasti ide od decembra už o tretiu erupciu. Ešte cez leto erupciu sopky Litli-Hrutur zobrala mladá Slovenka s humorom. Do mesta Fagradalsfjall si vzala so sebou marshmallow a prírodný živel využila veľmi prakticky. Začala si opekať. Vraj ho však nakoniec nezjedla.

Odvážna Slovenka si opeká marshmallow na láve na Islande
Video
Zdroj: mReportérka

Cigánski Diabli sa na svojom jubilejnom turné zastavili aj v Liptovskom Mikuláši. Je to turné pri príležitosti 50. narodenín Silvie a Ernesta Šarköziovcov. „Boli úžasní a hneď od začiatku koncertu strhli publikum na svoju stranu," vyjadril svoje pocity z koncertu náš mReportér Marián, ktorý nám z neho poslal zábery.

mReportér: Koncert - Cigánski Diabli na Liptove
Video
Zdroj: mReportér: Marián Hrnčiar

Na ples do Ľubele, ktorá sa nachádza na Liptove, prišla zahrať skupina Salco. Náš mReportér Marián bol pri tom, neváhal, aby sa o atmosféru z plesu podelil spolu s vami. Podľa jeho slov bola nálada na plese výborná a ľudia si prišli na svoje. Nechýbala ani známa skladba Keď ťa nechá dievča.

Skupina Salco na plese v Ľubeli
Video
Zdroj: mReportér: Marián Hrnčiar

Roháče sú pohorie, ktoré je súčasťou Západných Tatier. Sú známe svojimi krásnymi scenériami, vrátane hôr, jazier a vodopádov. Nachádza sa v nich aj viacero turistických chodníkov, čo z nich robí obľúbenú destináciu pre turistov a milovníkov prírody. Najvyšším vrchom Roháčov je Baníkov, ktorý dosahuje výšku 2178 metrov nad morom. V pohorí sa nachádza aj niekoľko chránených území. Na svoje si tu v zime prídu aj milovníci lyžovania či snowboardingu.

Roháče - Západné Tatry
Video
Zdroj: mReportérka - Henrieta
m-reporter ikona appka  1024 x 1024 px   2 Dávame do pozornosti Boli ste svedkom zaujímavej udalosti? Pošlite nám video cez novú aplikáciu mREPORTÉR koláž, fotky, mReportér Čítajte viac Jeho skalný masív je nenapodobiteľný. Na Slovensku sa môžeme pochváliť takýmto vrchom, ale aj koncert Mariky Gombitovej
1 debata chyba
Viac na túto tému: #Západné Tatry #Island #Cigánsky diabli #mREPORTÉR