Pokračovanie článku: Dopravu ochromia najväčšie protestné jazdy farmárov. Pozrite si, kde treba rátať s obmedzeniami

Nitriansky kraj

Nitra – trasa presunu:

 • 1. skupina: pôjde po ceste I/64 od Topoľčian, križovatka Chrenovská/Trieda Andreja Hlinku, Trieda Andreja Hlinku, Akademická ul. a následne pred výstaviskom Agrokomplexu,
 • 2. skupina: pôjde po ceste I/65 od Zlatých Moraviec, križovatka Chrenovská/Trieda Andreja Hlinku , Trieda Andreja Hlinku, Akademická ul. a následne pred výstaviskom Agrokomplexu
 • 3.skupina: pôjde po ceste I/51 od mesta Levice, križovatka Chrenovská/ Trieda Andreja Hlinku, Trieda Andreja Hlinku, Akademická ul. a následne sa zraz bude konať pred výstaviskom Agrokomplexu
 • 4. skupina: pôjde po ceste I/64 od mesta Nové Zámky cez mesto Nitra časť Krškany, Novozámocká ulica, hlavná križovatka Štúrova ulica, Trieda Andreja Hlinku a následne pred výstaviskom Agrokomplexu.
Protesty malých farmárov v pondelok v Bratislave
Video
Zdroj: TV Pravda

Zraz na Agrokomplexe bude trvať do cca 13:00 hod. Trasa odchodu z parkoviska bude prebiehať po ulici Akademická, Trieda Andreja Hlinku, Chrenovská ul., na kruhovom objazde pod Zoborom sa otočia. 1. skupina pod Zoborom sa oddelí a pôjde smerom na Topoľčany. Skupiny 2,3,4 sa otočia a vrátia sa späť po uvedených trasách.

Obchádzková trasa nie je vyznačená, je potrebné počítať s obmedzením bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke a je potrebné sa riadiť pokynmi policajtov.

Levice – trasa presunu:

 • Mochovská ul., Ludanská cesta, Ul. Červenej armády, Nám. E. M. Šoltésovej, Ul. čsl. armády po Nám. hrdinov, kde bude protest.
 • Následne bude presun poľnohospodárskej techniky pokračovať z Nám. hrdinov po trase: Ul. Čsl. armády, Nám. E. M. Šoltésovej, Mlynská ul., Ul. M. R. Štefánika, Kalnická cesta a Jurská cesta, kde bude protest ukončený.

Obchádzková trasa nie je vyznačená, je potrebné počítať s obmedzením bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke a je potrebné sa riadiť pokynmi policajtov.

Nové Zámky – trasa presunu:

 • kúpalisko Štrand, Bezručova ulica, Šurianska cesta, Bánov, Šurany. Následne po nitrianskej ceste I/64 a späť do Nových Zámkov, kde sa za mostom na kruhovej križovatke otočia a pôjdu späť do mesta Šurany a Nových Zámkov. Uvedenú trasu zopakujú viackrát.

Obchádzková trasa: cesta I/75, cesta II/580. Prejazd cez ulicu SNP bude obmedzený.

Komárno – trasa presunu:

 • 1. skupina z Novej stráže: pôjde po ceste I/63 smerom na maďarský most. Pred mostom sa otočia a ich zraz bude pri pevnosti.
 • 2. skupina z Dulovho dvora: pôjde po ceste I/64 až pred most a ich zraz bude pri pevnosti.

Obchádzková trasa: nie je vyznačená, je potrebné počítať s obmedzením bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke a je potrebné sa riadiť pokynmi policajtov.

Šaľa – trasa presunu:

 • 1. skupina: pôjde od obce Diakovce na cestu I/75 do obce Trnovec nad Váhom.
 • 2. skupina: pôjde od obce Tvrdošovce do obce Trnovec nad Váhom.
 • 3. skupina: od obce Močenok do mesta Šaľa časť Veča a odtiaľ do Trnovca nad Váhom.

V čase o 12.30 hod. pôjdu spoločne všetky skupiny do Šale Veči. 1. skupina pôjde na ukončenie protestu do Diakoviec a ďalšie dve sa z kruhového objazdu vracajú späť po uvedených trasách.

Obchádzková trasa: nie je možná.

Topoľčany – trasa presunu:

 • začína v obci Jacovce cez Tovarníky, Továrenskú ulicu, Ul. Československej armády smerom na Soľčany (kruhový objazd) a do mesta Nitra.

Obchádzková trasa : po ceste II/593 tzv. cesta pod horou

© Autorské práva vyhradené

56 debata chyba
Viac na túto tému: #protest farmárov #dopravná situácia v Bratislave