Fio bankaFio banka

Tragédia v Jasnej: Na svahu zomrelo dieťa po zrážke s lyžiarkou

Na svahu v katastri Demänovskej Doliny v okrese Liptovský Mikuláš zomrel v piatok maloletý lyžiar po zrážke s 39-ročnou lyžiarkou. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Žiline Gabriela Kremeňová.

08.03.2024 13:32 , aktualizované: 14:08
debata (36)

Doplnila, že k stretu lyžiarov došlo za doposiaľ presne nezistených okolností. „Maloletý lyžiar zraneniam na mieste podľahol, 39-ročná lyžiarka utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali prevoz do nemocnice. Na miesto boli ihneď vyslané všetky dostupné policajné hliadky aj tím posttraumatickej intervenčnej starostlivosti KR PZ v Žiline,“ uviedla.

„V súčasnosti vykonávame všetky potrebné prvotné úkony s cieľom riadneho zdokumentovania skutku a určenia právnej kvalifikácie. Vzhľadom na citlivosť prípadu nebudeme poskytovať žiadne bližšie informácie až do skončenia vyšetrovania,“ dodala krajská policajná hovorkyňa.

Facebook X.com 36 debata chyba Newsletter
Viac na túto tému: #jasná #tragické úmrtie