Fio bankaFio banka

V Revúcej evakuovali budovu pošty pre nájdenú obálku s bielym práškom. Mala byť adresovaná Dankovi

Budovu pošty v Revúcej v pondelok poobede evakuovali. Zamestnanci tam našli obálku s bielym práškom. Na miesto prišli hasiči aj polícia. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa banskobystrickej krajskej polície Mária Faltániová.

20.05.2024 19:11
debata (29)

Priblížila, že na miesto prišli hasiči i polícia. Vyslaní tam podľa nej boli aj experti z Kontrolného chemického laboratória, ktorí zásielku prevzali na analýzu. „Prípad je v štádiu dokumentovania a vyšetrovateľ z Revúcej začne trestné stíhanie pre všeobecné ohrozenie,“ dodala.

Ako informovala TV Markíza, obálka bola údajne adresovaná podpredsedovi parlamentu a šéfovi SNS Andrejovi Dankovi. Zujímavosťou je, že Danko z Revúcej pochádza.

Danko o zodpovednosti za atentát a politickej situácii
Video
Zdroj: TV Pravda
atentát Fico nemocnica rooseveltova Čítajte viac Padli prvé tresty. Jeden muž schvaľoval atentát na premiéra, druhý sa vyhrážal ministrovi a poslancom
Facebook X.com 29 debata chyba Newsletter
Viac na túto tému: #biely prášok #Andrej Danko #Revúca