Zábery zo silnej búrky, ktorá prekvapila dedinu na západe Slovenska

Zábery zo silnej búrky, ktoré sa prehnali obcou Vištuk, najväčšie mestské slávnosti z Brezna, kde ľudí zabával Dalibor Janda, skoky bajkerov na festivale Bikefest v Kálnici, ale aj atraktívny výhľad na Londýn z rozhľadne The Lookout. To sú najlepšie videá, ktoré poslali naši čitatelia Pravde.

08.06.2024 05:00
debata (4)

Ak sa aj vám podarí zachytiť niečo pútavé, čo by mohlo zaujať čitateľov a divákov, neváhajte a pošlite nám svoje zábery. Najlepšie cez aplikáciu mReportér, ktorú si jednoducho a zdarma môžete stiahnuť do svojho mobilu.

mReportér: Silná búrka sa prehnala obcou Vištuk
Video
Voda steká z polí po silnej búrke a ohrozuje majetok obyvateľov. / Zdroj: mReportér/Tomáš Nemec

V Brezne sa koncom mája konali najväčšie mestské slávnosti. Námestie ovládla hudba, spev, tanec a hlavne dobrá nálada. Dni mesta Brezno priniesli jedinečný program a množstvo sprievodných podujatí. Legendárny Dalibor Janda zahral svoje najväčšie hity a jeden z nich, vďaka nášmu mReportérovi, si môžete vychutnať aj vy.

Dni mesta Brezno 2024
Video
Zdroj: mReportér: Jaro Karak

The Lookout je bezplatná rozhľadňa na 50. poschodí mrakodrapu v Londýne. Ponúka panoramatický výhľad na mesto. Návštevníci si môžu vychutnať nádherný výhľad na Londýn, vrátane ikonických pamiatok, ako sú Tower of London, The Shard a atrakciu London Eye. K dispozícii sú ďalekohľady na bližšie pozorovanie mesta. Na vyhliadke sa nachádza aj kaviareň a obchod so suvenírmi. Je to skvelé miesto na to, aby ste si urobili predstavu o Londýne a odniesli si nezabudnuteľné zážitky.

The Lookout - rozhľadňa mrakodrapu v Londýne
Video
Zdroj: mReportérka: Miška

V Kálnici pri Novom Meste nad Váhom sa každoročne konajú skoky bajkerov na festivale Bikefest. Podujatie, ktoré je úplne zadarmo, prilákalo záujemcov cyklistiky na svahu, čo sa v preklade volá aj ako downhill. Záverečný pekný skok predviedol aj chlapec v ohnivej prilbe. Pozrite si zábery z tejto akcie, ktorú nám natočila naša mReportérka.

Bicykle lietali vo vzduchu
Video
Zdroj: mReportérka: Dominika
m-reporter ikona appka  1024 x 1024 px   2 Dávame do pozornosti Boli ste svedkom zaujímavej udalosti? Pošlite nám video cez novú aplikáciu mREPORTÉR Koláž, fotky, mReportér Čítajte viac Chcete vidieť, kde sa počas SNP ukrývali partizáni? Nahliadnite do vnútra jaskyne očami mReportérky
4 debata chyba
Viac na túto tému: #Londýn #búrky #Dni mesta Brezna #Dalibor Janda #Bajkeri #mREPORTÉR