Zatvorená diaľnica, stopka pre električky. Pellegriniho inaugurácia sa dotkne aj dopravy

V súvislosti s inauguráciou prezidenta SR, ktorá sa uskutoční v sobotu 15. júna, upozorňuje polícia na viaceré dopravné obmedzenia. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, tie sa budú týkať najmä Starého Mesta, Devína a diaľničného obchvatu Bratislavy D1 a D2. V okolí Reduty bude úplne vylúčená premávka vrátane električiek z ulíc Jesenského ulica, Mostová ulica, Námestie Ľ. Štúra a Rázusovo nábrežie, v čase od 07:00 do približne 13:30.

11.06.2024 14:06
Peter Pellegrini Foto: ,
Novozvolený prezident Peter Pellegrini.
debata (4)
SR Bratislava polícia Fico atentát TK PZ BAX Čítajte viac Kapacity polície a ochranky sú po atentáte na Fica napnuté, priznal Solák. Rezerva ešte je, no v júni ich čakajú výzvy

Na Staromestskej ulici bude v čase približne od 12:30 do 15:30 obojsmerne uzavretá premávka od Mosta SNP po Hodžovo námestie. „Zjazd bude umožnený z Mostu SNP v smere z Petržalky na Vajanského nábrežie a výjazd na Most SNP bude z nábrežia v smere do Petržalky,“ poznamenal hovorca. V čase približne od 16:30 do 18:00 čiastočne obmedzia dopravu na diaľničnom obchvate Bratislavy v úseku Letisko M. R. Štefánika po križovatku diaľnice D2/D4.

Pellegrini za euro - poštovú známku už tlačia v Česku
Video

Čiastočné obmedzenia sa dotknú aj blízkosti Bratislavského hradu, hradu Devín, ako aj Mohyly generála M. R. Štefánika. Na plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky budú dohliadať hliadky dopravnej polície. Vodičov vyzývajú aby zvýšili svoju opatrnosť, ohľaduplnosť a rešpektovali pokyny policajtov, prípadne aby využili alternatívne trasy. K zvýšenej opatrnosti vyzývajú aj cyklistov.

čaputová, pellegrini Čítajte viac Pellegriniho inaugurácia sa blíži. Čaputovú stála vyše 100-tisíc, koľko môže minúť jej nástupca?
4 debata chyba
Viac na túto tému: #Peter Pellegrini #inaugurácia prezidenta Petra Pellegriniho